Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení, Břeclav

Nedaleko hranic s Rakouskem a Slovenskem a asi 50 km jihovýchodně od Brna leží okresní město Břeclav, které je obklopeno vinicemi. Významný železniční uzel a průmyslové centrum může nabídnout i řadu turisticky atraktivních cílů, včetně nedalekého Lednicko-valtického areálu, který je zapsán na seznamu UNESCO. V Břeclavi žije kolem 25 tisíc obyvatel. 

Ať už máte v Břeclavi či okolí vlastní živnost či firmu, nebo zde pořádáte kulturní, společenské nebo sportovní akce, může se vám hodit možnost pronajmout si mobilní oplocení, nebo zábrany, které nasměřují větší množství lidí do koridorů, které potřebujete. Mobilní oplocení také výborně ochrání staveniště, ať už se jedná o větší stavbu, nebo rodinný domek. Nabízíme systém mobilního oplocení, který se skládá z plotových panelů, bran a příslušenství velmi. Lze tak z něj složit libovolně dlouhý plot s jedním, dvěma či více vstupy přesně podle vašich potřeb. Oplocení vám nejen pronajmeme, ale předem také navrhneme a dovezeme až na místo určení, kde ho složíme. Po skončení doby pronájmu všechny prvky oplocení zase odvezeme.

Kontejnery neslouží jen pro nákladní dopravu, ale mohou plnit i mnoho dalších funkcí. Například jako zařízení staveniště, ale také jako dočasné kanceláře, sklady, prodejní stánky nebo i výrobní prostory se hodí kvalitní kontejnery z naší nabídky. Můžete si pronajmout také hygienický kontejner se sprchami, umyvadly a toaletami třeba pro letní tábor či autokemp. V kontejnerech se v případě nutnosti i bydlet. Pokud potřebujete například zrekonstruovat dům a nechce se vám stěhovat daleko, nabízíme pronájem kontejneru na celou dobu rekonstrukce. Kontejnery je možné si objednat v mnoha různých variantách a s různým vnitřním vybavením. Až kontejner nebudete potřebovat, opět si ho odvezeme. Zajímá vás cena za pronájem mobilního plotu či pronájem kontejneru. Řekněte nám, co potřebujete, a my vám navrhneme to nejlepší řešení.  

Kontaktujte nás

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10