Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení, Znojmo

Téměř na rakouské hranici a zhruba uprostřed trasy mezi Brnem a Vídní leží okresní město Znojmo. Historické centrum s množstvím zachovalých památek, okolní krajina s vinicemi a nedalekým Národním parkem Podyjí, stejně jako proslavené znojemské okurky a místní kulinářské speciality lákají do města každoročně tisíce návštěvníků. Ve městě samém žije více než 36 tisíc obyvatel. 

Asi nejslavnější místní akce Znojemské vinobraní, ale i další společenské a kulturní aktivity přitahují davy lidí, které je třeba nasměřovat tam, kam pořadatelé potřebují. K tomu se ideálně hodí kovové zábrany. Ty si nemusí pořádající společnost kupovat a složitě uskladňovat, ale je si je možné pronajmout jen dobu trvání akce a po jejím skončení zase zábrany vrátit vrátit. 

Na velké společenské akce se hodí také kontejnery k pronájmu. Z vhodně zvoleného kontejneru je možné udělat pokladny, hygienické zázemí (sprchy, WC), prodejní stánky, šatny i provizorní ubytování. Areál festivalu či další akce, kde se platí vstupné, je také možné oplotit díky systému kvalitního mobilního oplocení, které funguje jako skládačka. Z jednotlivých plotových polí a různě velkých vrat a branek je možné vytvořit libovolně dlouhé a členité oplocení v podstatě jakéhokoli areálu, aniž by se plot musel stavět natrvalo. Plot navrhneme, dovezeme, poskládáme do zvoleného tvaru a po skončení akce rozmontujeme a odvezeme. To platí i o kontejnerech, které mohou mít rozličné vnitřní uspořádání i vybavení. 

Kontejnery a mobilní oplocení se totiž nehodí jen na léto. Dočasné sklady, kanceláře, dílny a ubytovny lze využít také pro podnikání, využijí je stavební firmy, nebo dokonce i úřady, pokud potřebují někde na omezenou dobu rozšířit kapacity, nebo naopak zmenšit plochu a rozdělit ji do více částí. Nechte si poradit, co bude právě pro váš účel tím nejlepším řešením. 

Kontaktujte nás

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10