Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Karviná

Statutární město Karviná leží 18 km východně od Ostravy na řece Olši přímo na hranici s Polskem. Město je trojjazyčné – kromě českého obyvatelstva zde žijí velké menšiny Slováků a Poláků. Jedná se o významné průmyslové centrum, ve kterém v současnosti žije kolem 64 tisíc obyvatel. 

Živnostníci i větší firmy někdy potřebují krátkodobě rozšířit své kapacity, ať už se jedná o administrativní či výrobní prostory, sklady, pracoviště ostrahy, nebo zázemí pro zaměstnance. Jedná-li se pouze o dočasné řešení, je ideální volbou pronájem kvalitních kontejnerů, které si je možné objednat v podstatě s jakýmkoliv vybavením. Kontejnery se tak mohou stát kanceláří, zasedací místností, kuchyňkou, koupelnou, toaletou, ale také prodejním stánkem, jídelnou, kavárničkou nebo ubytovacím zařízením třeba pro brigádníky, nebo zahraniční zaměstnance. Dodávají se s přímým vstupem do místnosti i se zádveřím, jednotlivě i v kombinaci více kontejnerů vedle sebe i na sobě. Lze si k nim objednat venkovní schodiště a nechat si tak postavit doslova kontejnerový dům.

Obytné a sanitární kontejnery se mohou stát také provizorním sídlem firmy, například po dobu rekonstrukce kamenné budovy či v případě nějaké havárie, kdy je v nejlepším zájmu společnosti zachovat výrobu či služby v chodu. 

Kvalitní obytné a sanitární kontejnery s elektroinstalací, osvětlením, vytápěním přímotopy, klimatizací a potřebným nábytkem a dalším vybavením mohou skvěle sloužit také jako zařízení staveniště. Kontejnery se dodávají v několika velikostech s plastovými okny, které jsou u obytné verze doplněny o předokenní žaluzie. Dveře jsou pozinkované a ke každým jsou předávány tři klíče. 

Ať už potřebujete kontejnery pro jakýkoliv účel, stačí zaslat poptávku a dostanete návrh nejlepší kombinace přesně pro vaše potřeby. Vybrané kontejnery vám dovezeme, smontujeme a všechny sítě uvedeme do provozu. Po skončení pronájmu je zase odvezeme.   

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10