Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Poruba

Poruba je jedním z městských obvodů Ostravy a leží v jeho západní části.  Někdejší samostatná obec byla k Ostravě připojena v roce 1957 a postupně bylo z bývalé vesnice s historií sahající až do 14. století vybudováno moderní město, které je jednou z nejatraktivnějších částí Ostravy z hlediska bydlení i kvůli skvělé infrastruktuře. Je tady řada škol od mateřských až po univerzitu. Sídlí tu řada významných institucí, včetně Vědeckotechnologického parku, vědeckých pracovišť a fakultní nemocnice. 

V neustále se rozvíjející části města se hodně rekonstruuje a také staví a sídlí zde i mnoho firem.  Jak pro staveniště, tak pro řešení aktuální prostorových potřeb živnostníků i firem je ideálním řešením pronájem speciálních obytných a sanitárních kontejnerů. Ty lze po dopravení na místo určení začít okamžitě používat jako kanceláře, výrobní prostory, učebny, nebo hygienické zázemí. Můžete si pronajmout jeden kontejner přesně podle svých potřeb, nebo si vybudovat z různých kontejnerů doslova „kontejnerový dům“. Ten může být buď přízemní, nebo patrový, protože pronajmout se dá i venkovní kovové schodiště, které obě podlaží propojí do jednoho celku. 

Jak obytné, tak i sanitární kontejnery jsou v nabídce v několika variantách, které se liší vnitřní dispozicí, vybavením a také půdorysnými rozměry. Výška je u všech jednotná, a to 2,82 m. Lze si pronajmout i velké dvoukontejnery, případně jich jde více spojit do jednoho prostoru. Obytné kontejnery si lze pronajmout buď jen se základní vestavěnou výbavou (osvětlení, elektroinstalace, plastová okna, předokenní žaluzie, pozinkované venkovní dveře), nebo také s nábytkem a dalším vybavení. A to jak pro kancelářské, tak pro ubytovací užití. Sanitární kontejnery jsou vybaveny klasickými toaletami, pisoáry, umyvadly a sprchami, přičemž kombinace jednotlivých prvků závisí na volbě zákazníka. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10