Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Bruntál

Okresní město Bruntál leží v pohoří Nízkého Jeseníku, 39 km západně od Opavy. Zajímavostí je, že dnešní město tvoří části – Bruntál a Karlovec, které spolu ale nesousedí. I když má Bruntál silnou průmyslovou tradici, dnes patří mezi okresy s nejvyšší nezaměstnaností v České republice. Bruntál má více než 16 tisíc obyvatel.

V lokalitách, kde hodně lidí hledá práci, jsou vítány jakékoli, třeba i sezónní pracovní příležitosti. Dočasnost některých projektů s sebou přináší potřebu mít rychle k dispozici vybavené prostory pro podnikání, tak i ubytování. Pro mnoho firem tak může být ideálním řešením pronájem kvalitních obytných a sanitárních kontejnerů. Stačí mít jen vhodný pozemek a kontejnery lze na něj umístit v kteroukoli roční dobu. Objekt pro podnikání je tak hotov za pár hodin a může začít ihned sloužit požadovanému účelu za zlomek ceny nové stavby. Ve chvíli, kdy firma potřebuje kapacitu zase zmenšit, stačí pronájem zrušit a kontejner nechat odvézt. Právě rychlost a flexibilita jsou tím, co na obytných kontejnerech jejich uživatelé oceňují, protože pronajmout si lze jediný kontejner, nebo je si možné vybudovat z kontejnerů celý dům. Skládat je kontejnery možné jak vedle sebe, tak i na sebe. Dvě podlaží propojí externí kovové schodiště do jednoho celku. 

V nabídce jsou jak kontejnery s přímým vstupem, tak i se zádveřím, případně se zádveřím a vestavěnou toaletou. Obytné kontejnery lze pronajmout s vybavením pro kancelář, školící místnost, kuchyňku, dílnu, ale i pro ubytování. Jsou k dodání v různých velikost s možností propojovat je do většího celku. Získat tak lze i poměrně velkou místnost. Různé typy sanitárních kontejnerů jsou k dispozici jako oddělené toalety pro ženy a muže, jako umývárna s mycím žlabem a sprchami, případně kombinovaný kontejner s WC, umyvadly a sprchami v jednom objekty. Skladovací prostory mohou vytvořit skladovací kontejnery. Obytné a sanitární kontejnery mají elektroinstalaci, světla a dle potřeby i tekoucí vodu. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10