Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Zlín střed

Statutární a zároveň i krajské město Zlín leží v údolí řeky Dřevnice ve východní části Moravy. Město, kde žije kolem 75 tisíc obyvatel, má bohatou historii, kterou významně ovlivnila rodina Baťova. Zrodila se zde světoznámá obuvnická značka Baťa i originální architektonický styl. Dnes je Zlín a jeho okolí rychle se rozvíjejícím průmyslovým centrem. Ve Zlíně sídlí řada škol, včetně univerzity, filmové ateliéry a mnoho firem. Zároveň je městem plným zeleně, které obklopuje krásná příroda.  

Moderní město s mnoha firmami se mění doslova pře očima. A k tomu potřebuje zařízení stavenišť – mobilní oplocení, mobilní tablety a zázemí pro pracovníky a vedení stavby.  Ideálním řešením je pronájem zařízených obytných kontejnerů, které si mohou objednat soukromí, municipální i firemní investoři. Obytné kontejnery jsou buď jedinou místností, nebo mají zádveří. Kontejnery jsou vysoké 282 cm, ale mají různě velký půdorys. Dají se skládat vedle sebe nebo na sebe jednoduše jako kostky lega. Propojit se dají venkovním kovovým schodiště, které lze rovněž pronajmout. Sanitární kontejnery mohou sloužit jako toalety, ale jsou i verze se sprchami. Kontejnery mají vestavěno osvětlení a elektroinstalaci, sanitární či obytné s kuchyňkou lze připojit na rozvod vody. 

Přímo na stavbě lze rozmístit také mobilní toalety. Součástí jejich pronájmu je také jejich provoz, včetně dezinfekce a pravidelného servisu. Fekální tanky lze v případě dlouhodobého pronájmu zakopat do země a k mobilnímu WC jde doobjednat schůdky, je-li potřeba. Mobilní toalety se dodávají jak s umyvadlem, tak bez. Staveniště musí být také oploceno, a to jak pro bezpečnost kolemjdoucí, tak jako ochrana stavebního materiálu a vybavení před nenechavci. K tomu slouží mobilní oplocení. Speciální menší kontejner s prodejním oknem se hodí také jako vrátnice. Vhodné kontejnery si nechte doporučit, stačí jen popsat účel, kterému budou sloužit. 

 

 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10