Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Plzeň

Město Plzeň je centrem Plzeňského kraje, univerzitním i průmyslovým městem s bohatou historií sahající až do 13. století. Významná obchodní křižovatka je od 19. století pevně svázána se strojírenskou výrobou a také s výrobou piva. Po městě je dokonce pojmenován samostatný druh plzeňského piva. Dnes je jedním z největších českých měst, ve kterém žije kolem 175 tisíc obyvatel. 

Město se rychle rozvíjí a s tím úzce souvisí i množství novostaveb i rekonstrukcí, které probíhají. Na každém staveništi musí být vhodné zázemí se zařízením staveniště, tedy místem, kde se mohou zaměstnanci potkávat, najíst se, umýt se, nebo si dojít na toaletu, a také prostor, kam uložit stavební materiál, případně nářadí. A právě takové zázemí poskytuje stavebním firmám pronájem obytných, skladových a sanitárních kontejnerů a dalšího mobilního vybavení. Obytné kontejnery mohou sloužit i jako ubytování třeba pro stavební dělníky, či ostrahu staveniště.

Výhodou kontejnerů je rychlost instalace, kvalita provedení a variabilnost rozměrů i vnitřního uspořádání. Stačí mít vhodný pozemek a doslova za pár hodin už mohou nové prostory sloužit novému účelu. Možnost skládat kontejnery vedle sebe z nich činí vhodné zařízení staveniště pro malé i velké stavby. Navíc si je kontejnery možní objednat jen na tu dobu, kdy je skutečně potřebujeme. Díky elektrickým přímotopům, nebo mobilním klimatizačním jednotkám lze kontejnery používat celoročně. Mají plastová okna s venkovními žaluziemi, jsou vybaveny elektroinstalací a osvětlením a kuchyňky či sanitární kontejnery mají i tekoucí teplou a studenou vodu. Lze si je pronajmout s kancelářským, nebo klasickým nábytkem, zařízením do kuchyňky (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba). 

Kromě kontejnerů je v nabídce také systém mobilního oplocení, nízké zábrany a také mobilní toalety. Ke všem prvkům je poskytována řada služeb – od doporučení, jaké typy mobilního vybavení jsou pro daného klienta nejvhodnější, přes dopravu montáž, demontáž až po průběžný servis mobilních toalet. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10