Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Brno střed

Brno je druhé největší město u nás, Je ekonomickým, turistickým a hlavně veletržním centrem Moravy. Brno-střed je městskou částí, která zahrnuje centrální městské čtvrti Brno-město, Staré Brno, Stránice, Štýřice a Veveří a také části další čtvrtí města, kterými jsou Černá Pole, Pisárky, Trnité a Zábrdovice. Na 15 čtverečních kilometrech žije více než 64 tisíc obyvatel. Ve středu města Brna sídlí řada firem, hodně se zde staví a rekonstruuje a je zde také velké množství restaurací, hotelů, pensionů a dalších služeb určených pro turisty a další návštěvníky města. 

Hlavně stavební aktivity v centru města se neobejdou bez kvalitního oplocení a vybavení staveniště. A přesně to nabízíme brněnským firmám i soukromým osobám díky různým typům kontejnerů a několika systémům mobilního oplocení. Pronajímané kontejnery odpovídají nejpřísnějším normám a díky široké nabídce vybavení i variabilitě jejich vnitřního uspořádaní se mohou proměnit v sanitární zázemí, kancelář, příruční sklad, kantýnu či dočasné ubytování. Vedle vybavení stavenišť se tak výborně hodí také pro nejrůznější podnikatelské subjekty jako rychlé a bezpečné řešení nedostatku prostor či jako sezónní stánky, bufety a další potřebné objekty. 

Kontejnery může doplnit také mobilní oplocení. Díky jednoduchému systému složenému z jednotlivých plotových polí a vrat či vrátek lze velmi rychle oplotit libovolně velký pozemek, ohraničit staveniště či rozdělit třeba parkoviště či další plochu na menší části. Vzhledem k silné zastavěnosti a velké koncentraci obyvatel je v centru Brna velmi často zapotřebí nasměrovat chodce či cyklisty do určitého směru nebo usměrnit lidský tok na velkých akcích, jako jsou koncerty, festivaly, sportovní turnaje či závody a další hromadné události. K tomu se skvěle hodí zábrany v podobě nízkého oplocení, z něhož jde jednoduše vytvořit koridory. 

Jak kontejnery, tak i vysoké a nízké oplocení klientům nejen v Brně navrhneme na míru, dovezeme a na místě smontujeme. Po skončení pronájmu ho rozmontujeme a odvezeme. 

Kontaktujte nás

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10