Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Mladá Boleslav

Okresní město Mladá Boleslav bylo založeno už ve 2. polovině 10. století, což dokládá i řada památek. Je centrem českého automobilového průmyslu díky firmě Škoda Auto. Její historie sahá až do roku 1895, kdy byla založena továrna na výrobu kol značky Laurin & Klement. Škoda Auto dnes patří k největším zaměstnavatelům v zemi a na její výrobu je navázáno i mnoho externích subdodavatelů. Mladá Boleslav tak patří nejdůležitějším hospodářským centrům v celé  České republice. 

Velké množství lidí potřebuje také široké spektrum služeb a řada je jich hlavně sezónních. Pro rozšíření prodejních či výrobních prostor na omezenou dobu se skvěle hodí kvalitní obytné kontejnery. Jsou ihned připravené k používání bez nutnosti vyřizovat zdlouhavá stavební povolení. A ve chvíli, kdy je podnikatel či firma přestane potřebovat, stačí pronájem ukončit a kontejnery zase nechat odvézt. Mohou sloužit po celý rok, protože v zimě je lze vytápět elektrickými přímotopy a v horkém létě ochlazovat mobilní klimatizační jednotkou. Z kontejneru může být například kavárnička či bistro, obchod, ale také výrobní dílna. Speciální kontejner s velkým prodejním oknem může sloužit jako prodejní stánek rychlého občerstvení, zmrzliny, nebo třeba suvenýrů. 

Potřebné hygienické zázemí lze snadno vytvořit za pomoci sanitárních kontejnerů v různých verzích, případně i obytného kontejneru s vestavěnou toaletou či kuchyňkou. Větší prostor lze vytvořit díky dvojitým obytným kontejnerům, případně jejich dalším spojením do většího celku. Kontejnery se dají skládat vedle sebe, ale dokonce i na sebe. V takovém případě se obě podlaží spojí pronajímatelným kovovým externím schodištěm. Nasměrovat zákazníky do koridorů lze například pomocí nízkého oplocení, tzv. zábran. Velkým mobilním oplocením se dá třeba ohradit letní parkoviště či dočasný kemp. Nevíte přesně, jaké prvky si objednat? My vám navrhneme komplexní řešení sami.

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10