Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Beroun

Středočeské okresní město Beroun leží na soutoku řek Berounka a Litavka západně od Prahy a jeho historie sahá až do 11. století. Žije zde necelých 20 tisíc obyvatel a město tvoří jeden urbanistický celek se sousedním městem Králův Dvůr. Krásná okolní krajina i památky (Karlštejn je vzdálený jen 15 km jihovýchodně) sem lákají turisty od nás i ze zahraničí. 

Každý ví, že vyřídit stavební povolení je dlouhý a komplikovaný úkol, takže pokud potřebujete nějaké objekty pro své podnikání jen dočasně, nevyplatí se takové martyrium podstupovat. Řešením je v takovém případě pronájem obytných či sanitárních kontejnerů, které stačí dovézt a mohou začít hned sloužit svému účelu. 

Z kontejnerů slze vybudovat i celou dvoupodlažní firemní budovu s venkovním schodištěm, kterou si poskládáte z obytných, sanitárních a případně i skladových kontejnerů. I když mají různé půdorysy a rozměry, jsou všechny vysoké 2,82 m, takže je lze jednoduše skládat vedle sebe. Obytné kontejnery si jsou k pronájmu také s vnitřním vybavením, což může být kancelářský nebo obytný nábytek, vybavení kuchyňky, klimatizační jednotky, přímotopy atd. V ceně pronájmu obytných kontejnerů jsou vnější předokenní žaluzie, elektrorozvody a osvětlení. Sanitární kontejnery mají rovněž osvětlení a je v nich také teplá a studená voda. Ta je také v obytném kontejneru s toaletou a kuchyňkou. Sanitární kontejnery mohou být ve verzi s oddělenými WC pro muže a ženy, s WC a sprchami, nebo jako umyvárny se samostatnými sprchami a mycími koryty. 

Dočasně oplotit firemní areál se dá vytvořit díky systému mobilního oplocení, který je k pronájmu včetně branek. Nízká varianta oplocení zase může sloužit k vytvoření koridorů třeba u prodejních okének. Větší areály lze dovybavit také mobilními toaletami. Vše vám dovezeme a zprovozníme a po skončení doby pronájmu rozebereme a odvezeme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10