Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Kolín

Okresní město Kolín leží na řece Labi zhruba 60 km východně od Prahy. Důležitou obchodní křižovatkou bylo toto místo už v době vlády Římanů. Dnes je významným železničním uzlem a jedním z největších center automobilového průmyslu u nás. Žije zde téměř 32 tisíc obyvatel. 

S příchodem velké automobilky se v Kolíně začalo mohutně stavět a také dnes zde malí či velcí investoři potřebují zabezpečit svá staveniště. A přesně pro zařízení staveniště se výborně hodí obytné a sanitární kontejnery. Jsou okamžitě připravené sloužit jako kancelář, kantýna, hygienické zázemí, nebo dokonce ubytování. Stačí jen prázdný pozemek a jednotlivý kontejner i jejich kombinaci vám dovezeme a připojíme na sítě. Kontejnery mají různé půdorysy i vnitřní dispozici, ale všechny jsou stejně vysoké – 282 cm. To je výhodou, když potřebujete postavit větší kontejnerovou budovu. Kontejnery je možné postavit jak vedle sebe, tak i na sebe. Přízemí a první podlaží spojí jednoduše venkovní kovové schodiště.   

Pokud si nejste jisti, jaké kontejnery si objednat, rádi vám poskytneme poradenství. Doporučíme vám nejen vhodné sanitární a obytné kontejnery, ale také potřebné vybavení. Tím může být kancelářský nebo obytný nábytek, vybavení kuchyňky, klimatizační jednotky atd. Všechny obytné kontejnery mají v ceně předokenní žaluzie a jsou, stejně jako sanitární kontejnery, vybaveny vestavěným osvětlením a elektrickými rozvody. K vytápění slouží elektrické přímotopy. Obytné i sanitární kontejnery se dodávají v různých variantách, z nichž se vybuduje přesně takový kontejnerový dům, jaký potřebujete. Kontejnery s hygienickým zázemím či kuchyňkami se samozřejmě dodávají s přívodem teplé a studené vody.  Pro oplocení staveniště si je možní pronajmout také mobilní oplocení a staveniště doplnit také o mobilní toalety i větší vzdálenosti od hlavního zařízení staveniště. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10