Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Uherský Brod

Město Uherský Brod se nachází ve Vizovické vrchovině na východě Moravy, jen 23 km od hranic se Slovenskem. Průmyslové město se silnou kulturní a spolkovou tradicí dnes obývá asi 16,5 tisíce obyvatel. Ve městě se koná řada akcí spojených zejména s tradiční lidovou kulturou a město nabízí i výborné zázemí pro turisty. Historii města, sahající až do období mezi 10. až 12. stoletím, připomíná řada památek. Ve městě sídlí také Muzeum J. A. Komenského.  Z firem jsou nejvýznamnější Česká zbrojovka, Slovácké strojírny a místní pivovar.

Velké i malé firmy někdy potřebují rychle rozšířit svůj provoz. Ať už podnikatel potřebuje více kanceláří, dílnu, sklad nebo třeba servis pro zaměstnance v podobě hygieny, kantýny, případně i ubytování, nejrychleji a tak nejsnadněji získá nové prostory díky pronájmu obytných, skladových a sanitárních kontejnerů. Pokud má firma vhodný pozemek, kontejnery stačí přivézt, připojit na zdroj elektřiny, vodovodní potrubí a odpad a okamžitě lze začít podnikat. Vše je vyřešeno rychle a bez zbytečné administrativy i velkých finančních nákladů. Například pro sezónní výrobu a služby jsou kontejnery zcela ideální, protože ve chvíli, kdy je nebudete potřebovat, stačí pronájem zrušit a kontejnery nechat zase odvézt. Obytné kontejnery mohou sloužit jako pracovní i ubytovací zóna. Lze je pronajmout jak s nábytkem (kancelářským nebo klasickým), tak i bez něj. Obytné kontejnery sloužící jako kuchyňky jsou dále vybaveny chladničkou, vařičem, dřezem, či mikrovlnnou troubou. 

Obytné a sanitární kontejnery mají vestavěné osvětlení a elektroinstalaci. Vytápět je lze elektrickými přímotopy, v létě jsou k dispozici mobilní klimatizační jednotky. 

Pro rozdělení velkých prostorů či oplocení například parkovišť si je možné pronajmout také systém mobilního oplocení, včetně vrat. Speciální kontejner s prodejním oknem může sloužit také jako vrátnice. Ve velkých areálech najdou své uplatnění také mobilní toalety, které se dodávají i ve variantě s umyvadlem. Všechny mobilní prvky vám doporučíme v nejvhodnější kombinaci, dovezeme a zprovozníme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10