Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Uherské Hradiště

Uherské Hradiště je okresní město, které leží na levém břehu řeky Moravy, asi 23 km jihozápadně od Zlína. Historie města je doložena až do 13. století, ale území města bylo obydleno již ve starší době kamenné. Ve městě žije více než 25 tisíc obyvatel. Je centrem Slovácka, tedy regionu s řadou tradic a zvyků a typickou lidovou kulturou. Do města jezdí každoročně tisíce návštěvníků na Letní filmovou školu a další akce. Turisty láká nejen skvělé víno, ale také krásná příroda s chráněnými územími, lužními lesy, řekou Moravou i Baťovými kanálem. 

Právě pořadatelé kulturních, společenských, ale i sportovních akcí jistě ocení možnost rychle, efektivně, ale zároveň na časově omezenou dobu získat prostory potřebné pro dokonalou organizaci akcí. Pro takové účely se výborně hodí obytné kontejnery, které ihned po umístění na vhodné místo mohou začít sloužit svému účelu. Mohou z nich být kanceláře, zasedací místnosti, bistra či malé kavárničky, mohou se stát dokonce i dočasnými ubytovnami, je-li potřeba. Všechny obytné kontejnery mají plastová okna s předokenními žaluziemi, vestavěnou elektroinstalaci a osvětlení a samozřejmě také pozinkované uzamykatelné vstupní dveře. Jsou dle potřeby vybaveny kancelářským, nebo klasickým nábytkem (stoly, židle, skříně, regály, případně postele). Mohou fungovat i jako kuchyňky, takže pronajmout je možné i chladničky, vařiče, dřezy, mikrovlnné trouby a mohou mít i tekoucí teplou či studenou vodu. 

Sanitární kontejnery na veřejných akcích fungují buď jako oddělená WC pro ženy a muže s porcelánovým zařízením, nebo umývárny se sprchami a umyvadly. Lze je doplnit také o mobilní WC, která lze umístit i do vzdálenější částí areálu. K využití jsou i mobilní ploty, včetně bran a dalšího příslušenství, nebo nízké oplocení v podobě mobilních zábran třeba pro vytvoření koridorů u vstupu, nebo oddělení pódia apod.

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10