Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Klatovy

Již kolem roku 1260 bylo v podhůří Šumavy založeno dnešní okresní město Klatovy. Nachází se 40 km jižně od Plzně a nedaleko hranic s Německem. Nejvýznamnější obor podnikání je ve městě potravinářství. V Klatovech v současnosti žije více než 22 tisíc obyvatel. Městem prochází významná mezinárodní silniční trasa E53.

A právě služby určené pro řidiče kamionů, i české a zahraniční turisty mohou proto být zajímavou podnikatelskou příležitostí. Protože ale takové aktivity mají často jen sezónní charakter, řeší často jejich poskytovatelé problém s vhodnými prostory, za které by nemusely platit nájem celoročně. Řešením toho, stejně jako přesunutí firemních kanceláří nebo i menších dílen v době rekonstrukce budov společnosti, je pronájem obytných kontejnerů s veškerým potřebným vybavením. Ty se mohou proměnit také v obchody, bistra, kavárničky, nebo prodejní stánky, stačí si vybrat vhodný model. Dají se vybavit i mobilní klimatizační jednotkou. 

Obytné kontejnery mají vestavěny potřebné elektrické rozvody a osvětlení. Jejich plastová okna jsou pro větší soukromí opatřena venkovními žaluziemi. Vstupní dveře jsou pozinkované a samozřejmě uzamykatelné. Kontejnery se dodávají buď jako jedna velká místnost s přímým vstupem, nebo mají zádveří, případně k zádveří ještě navíc vestavěnou toaletu. Menší varianta kontejneru se dodává s takzvaným prodejním oknem a může sloužit skvěle jako stánek se zmrzlinou či rychlým občerstvením, ale také jako vrátnice větších objektů. 

Hygienické zázemí zajišťují kontejnery sanitární, kterou stejně vysoké jako obytné a mohou se s nimi skládat do větších celků, nebo stát i samostatně. Na výběr jsou sanitární kontejnery v podobě oddělených toalet pro dámy a pány, umýváren i sprch, případně kontejner kombinující vše v jednom. Disponují samozřejmě přívodem teplé a studené vody. Ve větších areálech je mohou doplnit i mobilní WC a ohrazení pozemku zajistí systém mobilního oplocení. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10