Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Mýto

Městečko Mýto leží 12 km východně od Rokycan na železniční i silniční trase mezi Prahou a Plzní.  Jeho historie je písemně doložena už koncem 13. století. Krásná příroda podbrstké pahorkatiny láká velké množství turistů. Město Mýto obývá 1544 stálých obyvatel. 

V turisticky atraktivních oblastech často vzniká potřeba sezónních provozoven, pro které se ale nevyplatí stavět klasickou zděnou budovu. Ta se dá nahradit jednoduše obytným kontejnerem, případně několika obytnými sanitárními kontejnery složenými do většího celku. Klidně z nich vybudujete třeba turistickou ubytovnu, kterou po skončení sezóny jednoduše necháte rozebrat a odvézt. 

Obytné i sanitární kontejnery jsou shodně vysoké 282 cm, ale mají variabilní rozměry půdorysu. K dispozici jsou i dvojité, které lze dále kombinovat a vytvořit tak poměrně velkou místnost. Standardní výbavou je elektroinstalace a osvětlení. Obytné mohou být vybaveny kancelářským i klasickým nábytkem, kuchyňkou i se spotřebiči, doobjednat lze i klimatizační jednotku, nebo na zimu elektrický přímotop. Okna jsou plastová a předokenní žaluzie zaručují dostatek soukromí. 

Sanitární kontejnery jsou vlastně mobilními koupelnami nebo toaletami, podle toho, jakou verzi si zvolíte. Je v nich namontováno klasické porcelánové sanitární vybavení, nebo mycí žlaby a samozřejmě v nich teče teplá a studená voda. Ve velkých areálech, jako jsou třeba koupaliště, nebo festivalové prostory, mohou být doplněny také o samostatné mobilní toalety

K oplocení třeba dočasného autokempu, ubytovny či parkoviště se hodí systém pronajímatelného oplocení, včetně bran. Jak kontejnery, tak i oplocení a další prvky vám navrhneme na míru, dovezeme a zprovozníme. Po skončení pronájmu zase vše odvezeme a vám zůstane čistý pozemek. U hygienických prvků nabízíme také pravidelný servis a údržbu, včetně vyvážení fekálních tanků.

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10