Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Nymburk

Dnešní okresní, dříve královské město Nymburk leží na řece Labi, asi 50 km východně od Prahy. Jeho historie sahá až do 2. poloviny 13. století. V současnosti jsou největšími zaměstnavateli firmy z oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu a také místní pivovar. Nymburk je i městem sportu. Sídlí zde jeden z nejlepších českých basketbalových klubů, policejní sportovní klub a na soustředění sem jezdí i reprezentanti v celé řadě sportů. 

A právě na sportovních akcích najde uplatnění nízké oplocení, neboli zábrany, kterými se ohrazují například sportovní trati. Oddělit ale mohou také bezpečnostní mezeru mezi pódiem a diváky na festivalových koncertech, nebo vytvořit koridory třeba před pokladnami. Vyšší plotové panely lze použít pro oplocení celých areálů a nainstalovat je i s branami. U vstupů je možné použít speciální obytné kontejnery s prodejními okny jako pokladny, případně vrátnice. 

Větší obytné kontejnery mohou sloužit jako kanceláře, obchůdky, ubytovny, nebo dokonce kavárničky. Dají se objednat jednoduché, dvojité, nebo jako kombinace několika kontejnerů pro vytvoření větší místnosti. V nabídce je jako vybavení nábytek pro kanceláře i obytné místnosti, kuchyňské kouty včetně přístrojů a přímotop či klimatizace pro optimální teplotu. Mohou mít i vestavěnou toaletu a zádveří. Obytné kontejnery jsou vybaveny zabudovanými elektrickými rozvody a osvětlením. 

To platí i o kontejnerech sanitárních, které mohou v závislosti na své dispozici a vybavení sloužit jako toalety, umývárny, nebo sprchy. Vybavení je klasické porcelánové, což ocení ti, kteří nepreferují mobilní toalety. I ty si je možné pronajmout, a to ve verzi s umyvadlem či bez něj. Mobilní toalety najdou uplatnění jak na akcích pro větší množství lidí, tak třeba na stavbách nebo rozlehlých firemních areálech.

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10