Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Příbram

Okresní město Příbram leží na úpatí Brd a na řece Litavce, asi 54 km jihozápadně od Prahy. Město má silnou hornickou tradici, což dokládá i hornické muzeum a skanzen. Dominantou města je poutní místo Svatá Hora s barokním klášterem propojeným s městem krytým schodištěm. V Příbrami žije více než 32,5 tisíce obyvatel. 

Ve srovnání s jinými velkými městy nedaleko Prahy je v Příbrami poněkud vyšší nezaměstnanost. Proto je zde vítána jakákoli ekonomická aktivita, která dá lidem práci. Živnostníci i firmy někdy potřebují rozšířit dočasně svou výrobu, ale nevyplatí se jim stavět zděné budovy. Můžou si ale pronajmout obytné kontejnery, které rychle a efektivně nahradí kanceláře, učebny či zasedací místnosti, obchůdky, bistra i další provozovny. Dají se použít i jako ubytovny třeba pro sezónní brigádníky.  Obytné kontejnery jsou k dispozici v různých velikostech i vnitřních dispozicích a lze je skládat vedle sebe i na sebe. Když si pronajmete externí kovové schodiště, můžete si z kontejnerů postavit regulérní budovu. K pronájmu je i jejich vnitřní vybavení, jako je kancelářský či běžný nábytek (stoly, židle, skříně, regály, postele) a kuchyňské koutky s vařičem, dřezem, chladničkou a mikrovlnnou troubou. Pronajmout lze i mobilní klimatizační jednotku, nebo elektrický přímotop. 

Obytné stejně jako sanitární kontejnery mají vestavěnou elektroinstalaci a osvětlení a mohou disponovat i tekoucí teplou a studenou vodou. Sanitární kontejnery se dodávají ve variantách s toaletami, pisoáry, umyvadly, mycími žlaby, nebo sprchami. Na větších plochá je lze doplnit také o mobilní toalety s či bez umyvadla. Ani ploty nemusíte budovat na stálo, také mobilní oplocení, včetně vstupních bran, si stačí objednat. Pokud si nejste jisti, jaké prvky z naší nabídky potřebujete, navrhneme vám optimální řešení sami. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10