Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Vsetín

Okresní město Vsetín leží na Vsetínské Bečvě, asi 27 km severovýchodně od Zlína a 17 km jižně od Vlašského Meziříčí. První doložené zmínky o Vsetíně jsou z konce 13. století a bohatou historii dokládají místní památky. Okolní krásná příroda, řada příležitostí ke sporu i mezinárodní kulturní akce lákají do města řadu návštěvníků. Ve Vsetíně žije necelých 26 tisíc obyvatel.

Menší i větší firmy někdy potřebují přesunout svou administrativu, nebo některé služby, sklady či dílny do náhradních prostor, například kvůli rekonstrukci. Nebo potřebují dočasně své prostorové kapacity navýšit. Rychlým a efektivním řešením bez zdlouhavé byrokracie je pronájem obytných, sanitárních nebo skladových kontejnerů. Z kontejnerů si můžete postavit i celou firemní budovu s jedním či dvěma podlažími, která se dají propojit venkovním schodištěm. Popište své potřeby a dostanete návrh, jaké kontejnery a s jakým vybavením je si pro vás nejvýhodnější objednat. 

K obytným kontejnerům si můžete vybrat vnitřní vybavení podle svých potřeb, což může být kancelářský či obytný nábytek, vybavení kuchyňky, mobilní klimatizační jednotky, elektrické přímotopy atd. Všechny obytné kontejnery mají v ceně vnější žaluzie před okna, vestavěné osvětlení a elektrické rozvody.  Variabilní jsou také kontejnery sanitární, která mohou fungovat jako oddělená WC pro muže a ženy, toalety se sprchami, nebo samostatné sprchy. Dodávají se i s přívodem teplé a studené vody. Ve velkých areálech najdou uplatnění i samostatné mobilní toalety, které se dodávají i ve verzi s umyvadlem. 

Pro oplocení firemního areálu parkoviště můžete vybudovat mobilní oplocení, které se dá rovněž pronajmout. K vytvoření koridorů třeba u prodejních okének, oddělení zón pro zákazníky a další účely se skvěle hodí mobilní zábrany. Kontejnery i oplocení vám dovezeme, namontujeme a po skončení doby pronájmu zase rozebereme a odvezeme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10