Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Kroměříž

Okresní město Kroměříž leží na jihu Hané na řece Moravě a patří mezi nejvýznamnější historická sídla u nás. Arcibiskupský zámek se zahradami Květnou a Podzámeckou je zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Nádherné kulisy historického města, klid, skvělá vína z arcibiskupských sklepů a široká nabídka služeb lákají do města turisty z celého světa. Ve městě žije necelých 29 tisíc obyvatel. 

Turisticky atraktivní města někdy při nejrůznějších hromadných akcích potřebují dočasné kapacity pro stravovací, ubytovací a další služby. Ne vždy jsou k dispozici vhodné zděné budovy a na sezónní akce či provoz se nevyplatí nové objekty stavět. Řešením ale mohou být mobilní zařízení, která si jednoduše pronajmete na několik týdnů nebo měsíců. Snadno a rychle z nich mohou být obchůdky, bistra, kavárničky, ubytovny, ale také kanceláře, hygienické zázemí nebo dokonce dílny.  Pronajmout obytné kontejnery si je možné i s potřebným vybavením, což je třeba kancelářský nábytek, postele pro ubytovací místnosti, vybavení do kuchyněk, včetně spotřebičů, ale také elektrické přímotopy či mobilní klimatizační jednotky. 

Sanitární kontejnery jsou v nabídce v několika variantách a mohou sloužit jako samostatné toalety, umývárny, sprchy nebo jako kombinace všeho v jednom. Kontejnery mají vestavěnou funkční elektroinstalaci, osvětlení, obytné i předokenní žaluzie.  Kuchyňky, nebo hygienické zázemí disponují i tekoucí teplou a studenou vodou. Pokud potřebujete vytvořit přímo kontejnerový dům, dodáváme vám i externí kovové schodiště, které propojí přízemí a 1. patro do jednoho celku. 

Dodáváme také mobilní oplocení, které může sloužit k oplocení dočasného parkoviště, firemního areálu, nebo třeba autokempu. Veškeré pronajímané zařízení vám dovezeme přímo na váš pozemek, zapojíme a po skončení doby pronájmu zase odvezeme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10