Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Strakonice

Okresní město Strakonice leží na soutoku řek Otavy a Volyňky, asi 52 km severozápadně od Českých Budějovic. Historie města sahá až do 12. století a výjimečnou památkou je místní hrad. Město se rychle rozvíjí, nové firmy do něj přilákalo několik průmyslových zón. Ve Strakonicích žije necelých 23 tisíc obyvatel.

Malé, střední a velké firmy i živnostníci někdy potřebují rozšířit své kapacity, ať už jde o administrativní, skladové nebo hygienické prostory. Pro časově omezené využití se perfektně hodí obytné, skladové a sanitární kontejnery. Díky nim získáte v případě potřeby velmi rychle kanceláře, výrobní dílny, nebo prostory pro služby, jako je obchod, občerstvení, ubytovna a cokoli dalšího, na co potřebujete dostatek místa.

Obytné kontejnery se jsou různě velké, mají odlišnou vnitřní dispozici a také vnitřní vybavení. Tím může být kancelářský či běžný nábytek, vybavení kuchyně od kuchyňské desky s dřezem a vařičem přes mikrovlnnou troubu a chladničku až po mobilní klimatizační jednotku. V sanitárních kontejnerech jsou k dispozici toalety, pisoáry, umyvadla a sprchy. Obytné kontejnery mají pro větší bezpečnost i pohodlí předokenní žaluzie, dá se v nich topit elektrickými přímotopy. Stačí si jenom vybrat, jaké prostory potřebujete pro své podnikání a v krátké době dostanete návrh vhodných kontejnerů, případně dalších prvků.

Zajistíme jak dopravu na místo určení, tak i montáž a zprovoznění kontejnerů, ale také demontáž a odvoz po skončení doby pronájmu. Objednat si lze také mobilní oplocení, které se dodává v podobě jednotlivých plotových polí, příslušenství k nim a také potřebného počtu branek a vrat.  Díky němu je možné oplotit jakékoli pozemky. Pro usměrnění většího počtu osob se zase hodí mobilní zábrany. Dávají se například před pódia na festivalech, vymezují parkovací místa, nebo některé části stavenišť. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10