Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Ústí nad Labem

Statutární a zároveň krajské město Ústí nad Labem leží v údolí řeky Labe, asi 90 km severozápadně od Prahy.  Dříve hlavně průmyslové město je dnes plné zeleně, i když zejména chemický průmysl je ve městě široce zastoupen i dnes. Ústí nad Labem je 7. největším městem v ČR a aktuálně v něm žije necelých 93 tisíc obyvatel. 

Nové technologie a čistější výroba stejně jako nové služby a firmy – to vše znamená, že se ve městě stále budují nové a rekonstruují staré objekty. Rozvoj města tak znamená, že je po městě mnoho stavenišť a ta všechna musí mít vhodné zázemí se zařízením staveniště. Ať už se jedná o minimální prostor ke skladování materiálu a nářadí a prostoru pro stavbyvedoucího třeba u stavby rodinného domu, nebo o ohromný areál, kde se buduje třeba nová firma, nový bytový dům či škola, zařízení staveniště snadno sestavíte z mobilních prvků. Jedná se o různě velké kvalitní obytné, sanitární nebo skladové kontejnery. 

Obytné kontejnery mohou na velkých stavbách vytvořit dokonce celou kontejnerovou budovu, klidně i o dvou podlažích, protože pronajmout se k nim dá i venkovní kovové schodiště. Jsou vysoké (stejně jako sanitární a skladové) 282 cm, ale dodávají se s různě velkým půdorysem a vnitřním uspořádáním. Obytný kontejner může být buď jediná místnost, nebo má i zádveří, případně i vestavěnou toaletu. Podle toho, jaké si objednáte vnitřní vybavení, se obytný kontejner může změnit nejen v kancelář, ale také v ubytovnu. Plastová okna mají předokenní žaluzie a kontejner lze buď vytápět elektrickým přímotopem, nebo ochlazovat mobilní klimatizační jednotkou. 

Hygienické zázemí mohou poskytovat také samostatné sanitární kontejnery, které jsou buď ve formě dělených toalet pro muže a ženy, jako sprchy, případně kombinace toalet, sprch a umývárny v jednom. Na stavbách najdou uplatnění také samostatné mobilní toalety. Oplocení staveniště si můžete také objednat jako mobilní plotový systém, včetně bran, případně doplnit o nízké kovové zábrany. Vše vám navrhneme a dovezeme až na místo. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10