Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Liberec

Statutární a krajské město Liberec leží asi 100 km severně od Prahy. Bohatou historii dokládá řada památek, včetně národní kulturní památky hotelu a televizního vysílače na Ještědu, který je symbolem nejen pro město, ale pro celý kraj. Liberec byl tradičně spjat s textilním průmyslem, ale v současnosti je místní univerzita lídrem v oblasti nanotechnologií, které se již objevují i v konkrétních výrobcích.

Liberec je městem se spoustou krásných historických budov, které postupně procházejí rekonstrukcí. Mohutně se zde staví i novostavby a ve městě je tak neustále celá řada stavenišť. Každé z nich potřebuje své zařízení, tedy objekt s kanceláří pro vedení stavby, skladem materiálu a nářadí, hygienickým vybavením, případně i kuchyňkou. Takový objekt lze pro různě velké stavby zajistit díky obytným, skladovým a sanitárním kontejnerům. 

Všechny typy kontejnerů jsou stejně vysoké, takže se dají pohodlně skládat vedle sebe i na sebe do větších celků. Mají čtyřúhelníkový půdorys s několika variantami rozměrů, vnitřní dispozice a vybavení. Můžete z nich mít velmi rychle kanceláře, zasedací či školící místnosti, ale i mnoho dalšího dle svých potřeb. Vnitřní vybavení se dá rovněž pronajmout, ať už se jedná o stoly, židle, skříně, regály nebo dokonce i postele. Obytný kontejner může výborně sloužit i jako ubytovna. Sanitární kontejnery jsou dodávány také v různých variantách, které se používají jako samostatné toalety pro muže a ženy, nebo umývárny a sprchy. Jeden typ kontejneru má vestavěno vše najednou. Jedná se o klasické porcelánové či keramické sanitární vybavení. Oproti tomu mobilní WC, která jsou také k pronájmu, jsou vyrobena z plastu. K provozu toalet jsou zapotřebí i pravidelné servisní služby, které jsou rovněž v nabídce.

Jak kontejnery, tak WC si je možné nechat zavézt na místo určení a nechat namontovat. K pronájmu je i systém mobilního oplocení a kovové zábrany.

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10