Pronájem kontejnerůPronájem kontejnerů

Pronájem kontejnerů

K pronájmu nabízíme přes 900 kontejnerů pro skladování, sanitární a obytné zázemí, ale i vhodné jako mobilní vrátnice, šatny, kanceláře či zázemí pro sezónní kavárnu, bistro a jiné. Největšími výhodami je ekonomická dostupnost, rychlost výstavby, velká variabilita a flexibilita kontejnerů různých typů a velikostí. Naším hlavním cílem je najít nejvhodnější řešení přímo na míru vašim potřebám.

Mobilní toaletyMobilní toalety

Mobilní toalety

Mobilní WC jsou nejsnadnějším a nejrychlejším řešením dočasného sociálního zázemí téměř kdekoliv. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem mobilních toalet, které jsou vhodné na veřejné akce, na stavby, zahrady i veřejná místa. Díky velké flexibilitě a široké nabídce jsme schopni zabezpečit nadstandardní hygienické zázemí pro malé i rozsáhlejší projekty za velmi přijatelné ceny.

Mobilní oploceníMobilní oplocení

Mobilní oplocení

Pro ochranu před nežádoucím vniknutím do objektu, před krádeží, pro vymezení prostoru nebo usměrnění pohybu osob po areálu je ideální mobilní plot. Nabízíme pronájem mobilního oplocení na stavby, kulturní a společenské akce, na průmyslové plochy i do prostor, kde potřebujete dočasně umístit zábranu z jiných důvodů.

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10