Pronájem kontejnerů

K pronájmu nabízíme přes 900 kontejnerů pro skladování, sanitární a obytné zázemí, ale i vhodné jako mobilní vrátnice, šatny, kanceláře či zázemí pro sezónní kavárnu, bistro a jiné.Největšími výhodami je ekonomická dostupnost, rychlost výstavby, velká variabilita a flexibilita kontejnerů různých typů a velikostí.

Poskytujeme kompletní pronájem obytných a sanitárních kontejnerů, naším hlavním cílem je najít nejvhodnější řešení přímo na míru vašim potřebám. Díky strategickému umístění skladů v Želechovicích nad Dřevnicí a v Praze poskytujeme služby pronájmu kontejnerů po celé České i Slovenské republice. Pronájem kontejnerů realizujeme v menších i rozsáhlých projektech přímo na míru.

V krátkém čase vám zajistíme kompletní zpracování projektu od nezávazné cenové nabídky, případné konzultace, vhodnou dopravu, montáž, ale také vnitřní zařízení samotného kontejneru. Za vysokou kvalitu materiálů a zpracování našich kontejnerů si stojíme, a proto používáme pouze materiály, které jsou certifikované nejpřísnějšími normami.

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10