Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Otrokovice

Průmyslové město Otrokovice leží na soutoku řek Moravy a Dřevnice v těsné blízkosti Zlína, a to na rozhraní tří regionů  - Hané, Valašska a Slovácka. Žije v něm necelých 18 tisíc obyvatel.  Rozvoj původně zemědělské obce je spojen s Baťovými závody a mohutnou výstavbou financovanou Tomášem Baťou. Městem jsou Otrokovice od roku 1964. Další velký rozvoj nastal v 70. a 80. letech minulého století, kdy zde vyrostly velké průmyslové podniky, zejména výrobce pneumatik Barum.

Jako v mnoha jiných městech, také v Otrokovicích se hodně staví a rekonstruuje. Každá stavba potřebuje zařízení staveniště, tedy zázemí stavby, tedy místo s kanceláří, skladem a hygienickým zázemím. Od malých staveb až po ty největší je ideální volnou pronájem kontejnerů. Ty mohou být obytné, které slouží jako kanceláře, kuchyňka či kantýna, případně i zasedací místnost, nebo sanitární s hygienickou základnou pro stavbu, případně i skladové. Obytné a sanitární se dodávají v několika velikostech a variantách vnitřního uspořádání, a to vždy s vestavěnou elektroinstalací a osvětlením. Obytné kontejnery mají také předokenní žaluzie zajišťující dostatek soukromí. 

Sanitární kontejner může být jen s toaletami a umyvadly, případně kombinovaný se sprchami, umyvadly a toaletami, nebo jako umývárna se sprchami a mycím žlabem. Na větších stavbách je ho vhodné doplnit také o mobilní toalety. Skladovací kontejnery mají dostatečně široká vstupní vrata, takže do nich uschováte nejen stavební materiál, ale také nářadí a menší mechanizaci. Až kontejnery nebudete potřebovat, pronajímatel si je opět si odveze, stejně jako mobilní toalety a systém mobilního oplocení.  To chrání staveniště větší stavby i rodinného domku. V nabídce je systém oplocení složený z jednotlivých plotových polí, bran a dalšího příslušenství, takže můžete oplotit i velký pozemek. Dejte nám vědět, co přesně potřebujete, a my vám navrhneme nejvhodnější kontejnery i další mobilní prvky v cenově výhodné variantě. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10