Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Nový Jičín

Okresní město Nový Jičín, jehož historie sahá až do počátku 14. století, leží u soutoku řek Zrzávka a Jičínka, asi 34 km jihozápadně od Ostravy. Bývá nazýváno městem klobouků, které se zde vyrábějí v továrně Tonak již více než 200 let. Známé čtvercové náměstí a řada dalších památek do města láká každoročně mnoho turistů. V Novém Jičíně žije více než 23 tisíc obyvatel. 

Podnikáte a potřebujete rychle prostory pro své aktivity? Nemusíte složitě vyřizovat stavební povolení a stavět nové budovy. Místo toho si stačí pronajmout vhodné obytné, skladovací nebo obytné kontejnery. Bez starostí a velmi rychle budete mít nové kanceláře, zasedací místnost, hygienické zázemí, sklady, nebo třeba vrátnici. Stačí si vybrat obytný kontejner v délce 3, 6 nebo více než 7 m a s šířkou téměř 2,5 m. Všechny jsou vysoké více než 2,8 m. Dají se také spojovat do větších celků a dokonce i stavět na sebe. Zapůjčit k nim si můžete i kovové venkovní schodiště. 

Objednat k pronájmu si můžete také běžný i kancelářský nábytek, vybavení kuchyňky, toalet i umývárny (umyvadla, toalety, pisoáry, sprchy). Samozřejmostí je vestavěná elektroinstalace a osvětlení. Plastová okna v obytných kontejnerech jsou vybavena předokenní žaluzií. V umyvárnách, na toaletách a v kuchyňkách je tekoucí teplá a studená voda.  Do kontejneru se buď vstupuje přímo, nebo je v nich zabudováno zádveří a lze v nich regulovat vnitřní teplotu buď klimatizační jednotkou, nebo elektrickými přímotopy.

Neumíte si představit, co všechno se dá díky pronajímaným kontejnerům zajistit? Napište nám, co byste potřebovali a my vám ty nejlepší kontejnery přesně pro vaše potřeby sami doporučíme. Máme potřebné přepravní kapacity, jeřáb i zkušené pracovníky, kteří kontejnery dovezou až na váš pozemek a zajistí jejich montáž a uvedení do provozu. 

 

Kontaktujte nás

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10