Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Plasy

Město Plasy leží asi 21 km severně od Plzně na řece Střele. Město obklopilo cisterciácký klášter, založený roku 1144. Klášter je dominantou města a je národní kulturní památkou. Klášter, ale také místní ZOO a možnosti aktivního odpočinku lákají do města řadu návštěvníků. V Plasech aktuálně žije přes 2 700 obyvatel. 

Klášter jako dominanta města prochází postupně náročnou rekonstrukcí. Také zde musí mít staveniště aspoň základní vybavení, tedy nějaký objekt s kancelářemi, hygienické zázemí a také vhodné oplocení právě rekonstruovaného úseku. A stejně jako u rekonstrukcí historických památek, tak i u dalších staveb může zařízení staveniště vytvořit jeden nebo více obytných a sanitárních kontejnerů. Jejich počet a dispozici závisí na velikosti stavby a počtech pracujících stavbařů. 

Z kontejnerů si můžete nechat vybudovat dokonce regulérní administrativní budovu s venkovním kovovým schodištěm. Stačí dát vědět, jaké jsou vaše požadavky, a dostanete návrh, které kontejnery a s jakým vybavením je pro vás nejefektivnější si objednat. Ke všem kontejnerům si můžete vybrat rovněž vnitřní vybavení dle svých potřeb, ať už se jedná o kancelářský či obytný nábytek, vybavení kuchyňky, klimatizační jednotku atd. Všechny obytné kontejnery mají v ceně vnější žaluzie před okna, jsou vybavené osvětlením a elektrorozvody a vytápějí se elektrickými přímotopy, jejichž počet závisí na velikosti konkrétního kontejneru. Podobně variabilní jsou i kontejnery sanitární, které mohou být oddělenými toaletami pro muže a ženy, toaletami se sprchami, nebo samostatnými sprchami. Dodávají se i s přívodem teplé a studené vody. 

K oplocení staveniště, parkoviště a dalších ploch si můžete objednat systém mobilního oplocení, včetně branek. Pro zabezpečení výkopů, nebo ohraničení archeologického naleziště se zase skvěle hodí nízké kovové zábrany. Kontejnery i oplocení vám dovezeme a zprovozníme a po skončení doby pronájmu zase rozebereme a odvezeme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10