Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Holešov

Město Holešov s historií sahající až do 12. století leží na rozhraní Valašska a Hané na řece Rusavě, asi 17 km severozápadně od Zlína. Řada památek, včetně krásného barokního zámku s francouzskou zahradou, a také okolní krásná příroda lákají do města návštěvníky z celé ČR i zahraničí. V současnosti v Holešově  žije kolem 11,5 tisíce obyvatel. 

I když je Holešov menším městem, i zde probíhá mnoho staveb a rekonstrukcí a lokální firmy potřebují pružně reagovat na své kapacitní potřeby a inovovat své výrobní, skladovací nebo administrativní prostory. Proč k tomu nevyužít obytné, skladové a sanitární kontejnery? Díky kontejnerům má objednatel velmi rychle k dispozici prostor pro dílny, kanceláře, ale i další služby, které ve městě a jeho okolí momentálně chybí. 

Kontejnery se jsou všechny stejně vysoké, ale různě velké, s odlišnou vnitřní dispozici a s různým vybavením - od kuchyňské desky se dřezem a vařičem přes mikrovlnnou troubu a ledničku až po toalety, pisoáry, umyvadla a sprchy. Obytné kontejnery si je možné objednat s kancelářským, nebo běžným nábytkem. Kontejner můžete proměnit třeba na firemní kantýnu či malé bistro. Existují i speciální kontejnery s velkým prodejním oknem, které mohou sloužit jako vrátnice, pokladny či stánky s občerstvením. 

Obytné kontejnery mají pro větší soukromí také předokenní žaluzie, dá se v nich topit elektrickými přímotopy a v horkém počasí je naopak ochlazují mobilní klimatizace. Sanitární kontejnery se dodávají v různých variantách a s porcelánovým vybavením. Objednat si můžete také mobilní oplocení, které se dodává v podobě jednotlivých plotových polí, potřebného počtu branek a příslušenství například k oplocení staveniště, parkoviště, případně firemních areálů, nebo nízké oplocení, tedy kovové zábrany třeba k vytvoření nájezdového koridoru.  Pomůžeme vám vybrat přesně to, co vám vaše podnikání usnadní.

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10