Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Benešov

Okresní město Benešov, někdy známé i jako Benešov u Prahy, leží asi 30 km jihovýchodně od hlavního města.  Jeho historie je doložena písemně už na začátku 13. století. Nejsilněji je ve městě zastoupen potravinářský a strojírenský průmysl. Aktuálně zde žije necelých 17 tisíc obyvatel.

Ve městě je řada menších i větších firem a živnostníků. Malé i velké podniky někdy potřebují rozšířit své prostory pro zaměstnance, nebo pro zákazníky, a to například během rekonstrukce svých běžných provozoven, nebo v případě sezónního nárůstu zakázek. Zejména pokud jde o časově omezený úsek, nevyplatí se stavět žádné další budovy, ale každý podnikatel si může objednat a nechat přivézt hotové místnosti v podobě obytných kontejnerů. 

Obytné kontejnery mají zabudované elektrické rozvody a osvětlení, okna jsou plastová s externími žaluziemi a dveře pozinkované. Může se jednat o jedinou místnost, případně o kontejner se zádveřím, případně i vestavěným WC. Obytné kontejnery mají různé rozměry a dají se pronajmout i s vnitřním vybavením (kancelářský či běžný nábytek, kuchyňské kouty včetně přístrojů, elektrické přímotopy, mobilní klimatizační jednotky). Mohou se tak proměnit nejen na kanceláře, ale také na dílny, obchody či dokonce malé kavárny nebo bistra. Klidně z nich může být i ubytování pro brigádníky nebo sezónní dělníky.

Výhodou kontejnerů je rychlost instalace, variabilita a jednoduchost. Stačí mít vhodný pozemek. Kromě kontejnerů je v nabídce také systém mobilního oplocení, nízké zábrany a plastové mobilní toalety. Ke všem prvkům je poskytována řada služeb – doporučíme, jaké konkrétní kontejnery a další prvky si vybrat, objednané části vám přivezeme a uvedeme je do provozu a po skončení pronájmu vše zase odvezeme. K sanitárním zařízením poskytujeme i průběžný servis, včetně vyvážení odpadu.  

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10