Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Mělník

Město Mělník leží pravém břehu Labe v místě, kde se do něj vtká Vltava. Praha leží od něj asi 30 km jižně. Doložená historie města začala už ve 13. století. V Mělníku je řada památek, včetně krásného zámku nad soutokem Vltavy a Labe. Mělník je známý zejména jako město dobrého vína. To, místní památky a také nádherná příroda Kokořínska do města láká mnoho turistů. V současnosti zde žije necelých 20 tisíc obyvatel.  

Turistické služby někdy vyžadují bleskurychlé řešení nedostatku prostor. A tím může u nás být pronájem obytných kontejnerů, které jsou vlastně samostatnými místnostmi, které si můžete nechat postavit na jakémkoli pozemku, který vám patří, nebo ho máte pronajatý. 

Obytné kontejnery se tak snadno mohou proměnit v sezónní služby, jako jsou obchůdky, kavárničky, bistra, nebo také jednoduché ubytování.  

Obytné kontejnery se dodávají v jednoduchém i dvojitém provedení a můžete si z nich nechat složit celou kontejnerovou budovu. Jsou totiž stejně vysoké jako kontejnery sanitární (282 cm), které nabídku vybavení doplňují o hygienické zázemí (toalety, umývárny, sprchy). Jednotlivé kontejnery se pak mohou jako dílky stavebnice poskládat do jednoho celku. U dvoupodlažních budov jsou obě patra propojena venkovním kovovým schodištěm. Doplnit je lze také o kontejnery skladové, které mají široký vstup. 

Ale nejsou určeny jen pro turistickou sezónu, protože je to hlavně rychlá možnost jak rozšířit kancelářské nebo výrobní prostory, a to klidně na celý rok.  Vytápějí se elektrickými přímotopy, ochlazují mobilními klimatizačními jednotkami a vybrat si můžete z několika různých velikostí i vnitřních dispozic. Pokud si nejste jisti, jaké kontejnery, ale i další vybavení si objednat, obraťte se na nás a my vám optimální variantu navrhneme, přivezeme a nainstalujeme, včetně dalších mobilních prvků (oplocení, zábrany, mobilní WC).

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10