Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Karlovy Vary

Krajské a statutární město Karlovy Vary se nachází 110 km západně od Prahy na soutoku řek Ohře a Teplá. Nejznámější české lázeňské město vzniklo ve 14. století a jeho léčivé prameny pomáhají pacientům z řady zemí světa. Tradiční je také sklářský průmysl, výroba porcelánu a potravinářský průmysl. Světovou proslulost městu přinesl filmový festival. V Karlových Varech žije více než 48 tisíc obyvatel. 

Nejen na filmový festival ročně do Karlových Varů jezdí desetitisíce návštěvníků. Ve městě se také hodně rekonstruuje a staví. Jako základna pro turistický servis, ale i jako zázemí stavenišť se perfektně hodí obytné a sanitární kontejnery. Chcete si na letní sezónu otevřít bufet, obchod, informační centrum nebo kavárničku třeba v turistickém kempu, případně tam potřebujete zvýšit kapacitu sprcha toalet? To vše se dá s pomocí kontejnerů zajistit. Liší se rozměry půdorysu a vybavením, ale dají se kombinovat a skládat do větších celků. Pokud si nevíte rady, popište pronajímateli, jaké služby od pronájmu kontejnerů očekáváte, a nechte si poradit nejvhodnější řešení. Využití je skutečně rozmanité a po skončení potřebné doby se jednoduše naloží, odveze a pozemek bude zase prázdný a připravený na další aktivity. 

Na staveništích je vždy nutné zajistit ochranu nářadí a stavebního materiálu před zloději. Přesně pro tento účel jsou výbornou volbou systémy mobilního oplocení, které si rovněž můžete pronajmout. Mobilní plot pomůže vytvořit bezpečnou zónu kolem rekonstruované budovy, nízké kovové zábrany zase pomohou oddělit místa nějaké havárie na komunikace až do chvíle, kdy bude opravena, případně ploty chrání i výkopy, které by mohly být nebezpečné pro chodce. Kovové zábrany se hodí také na velké akce, kde se pohybuje velké množství lidí a kde se díky nim dají vytvořit bezpečností koridory, nebo nasměrovat diváky tam, kam pořadatelé potřebují. 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10