Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Hodonín

Okresní město Hodonín leží na řece Moravě téměř na hranici se Slovenskem. Žije v něm více než 28 tisíc obyvatel. Od roku 1979 je Hodonín městem lázeňským díky vlastnímu zdroji jodobromové minerální vody. Zajímavostí je, že zdejší jodobromová solanka byla objevena jako vedlejší produkt při čerpání ropy.  

Také Hodonín je městem, kde si můžete pronajmout kvalitní obytné či skladové kontejnery a mobilní oplocení. Stavíte a potřebujete zařízení staveniště? Pořádáte nějakou velkou kulturní akci a chybí vám toalety a sprchy, nebo místo, kam umístit pokladny? Potřebujete ubytovat dočasně třeba brigádníky nebo stavební dělníky? Přesně pro takové příležitosti, ale i řadu jiných situací jsou určeny kontejnery, ať už se jedná o obytné, skladové či sanitární. Z kontejnerů si můžete postavit i regulérní administrativní budovu s venkovním schodištěm. Stačí dát vědět, co byste potřebovali, a dostanete návrh, které kontejnery a s jakým vybavením si můžete pronajmout. Ke všem kontejnerům si můžete vybrat vnitřní vybavení dle svých potřeb, ať už se jedná o kancelářský či obytný nábytek, vybavení kuchyňky, klimatizační jednotky atd. Všechny obytné kontejnery mají v ceně vnější žaluzie před okna, jsou vybavené osvětlením a elektrorozvody a vytápějí se elektrickými přímotopy. Podobně variabilní jsou i kontejnery sanitární, z nichž mohou být oddělená WC pro muže a ženy, WC se sprchami, nebo samostatné sprchy. Dodávají se i s přívodem teplé a studené vody. 

Pro oplocení parkoviště, vytvoření koridorů třeba u prodejních okének a mnoho dalších účelů se výborně hodí mobilní zábrany. Kolem stavby nebo firmy můžete vybudovat i mobilní oplocení. Ploty i zábrany si také můžete pronajmout na dobu, po kterou je budete potřebovat. Kontejnery i oplocení vám dovezeme a zprovozníme a po skončení doby pronájmu zase rozebereme a odvezeme. 

Kontaktujte nás

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10