Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Blansko

Pár kilometrů od severního okraje Brna se v údolí řeky Svitavy nachází město Blansko, centrum stejnojmenného okresu. Žije zde více než 21 tisíc obyvatel. Historie Blanska je dlouhá téměř tisíc let. Často bývá označováno jako brána Moravského krasu. 

Pokud v Blansku a okolí potřebujete dočasně, třeba po dobu rekonstrukce někam umístit kanceláře či sklady, případně potřebujete zařídit potřebné zázemí na stavbě, nebo ubytovat na pár měsíců zaměstnance, pronajměte si vysoce kvalitní a vším potřebným vybavené kontejnery.  Sanitární, obytné nebo skladové kontejnery umí rychle a efektivně vyřešit problém chybějícího místa, aniž byste museli stavět novou budovu. Navrhneme vám, jaké typy kontejnerů se nejlépe hodí pro vámi definovaný účel, a doporučíme také vhodné vnitřní vybavení. Od kuchyňky po sprchu a ložnici, nebo od zasedací místnosti přes sklady až po toalety – s našimi kontejnery zvládnete jakoukoli variantu. A protože je možné je skládat i na sebe, v nabídce nechybí ani venkovní schodiště. Ve všech kontejnerech jsou elektrické zásuvky a osvětlení, v kuchyňkách, na toaletách a ve sprchách i teplá a studená tekoucí voda. Zatopit v nich si můžete elektrickým přímotopem.  Kontejnerové řešen vám nejen navrhneme, ale po objednání i dovezeme na místo určení a umístíme přes tak, jak potřebujete. 

Objednat si můžete i také mobilní oplocení, s nímž oddělíte například parkovací plochy na svém pozemku, oplotíte celou stavbu, případně využijete jako vlastní časově omezený plot. Objednat si lze také branky a brány. Také oplocení vám navrhneme, dovezeme a namontujeme přesně tam, kde ho budete potřebovat. Hodit se mohou i kovové zábrany, které se používají jako nižší plůtek, případně na hromadných akcích k rozdělení davu do několika koridorů, ale také na stavbách a všude tam, kde je potřeba nějak oddělit dva či více prostorů. Vyberte si, co z naší nabídky by vám mohlo pomoci.

Kontaktujte nás

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10