Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Ivančice

Město spojené neodmyslitelně s životem Vladimíra Menšíka a rodiště Alfonse Muchy leží asi 20 km jihozápadně od Brna mezi soutoky řeky Jihlavy s řekami Rokytnou a Oslavou. Ivančice jsou vinařskou obcí a díky historii sahající až do 13. století, lákají návštěvníky na řadu památek a zajímavostí, třeba každoroční slavnosti chřestu, i na krásnou přírodu v okolí města. Žije zde necelých 10 tisíc obyvatel. 

A právě ve městě, které je turistickým lákadlem, se mohou skvěle hodit mobilní zařízení, která si je možné pronajmout na několik týdnů i měsíců, aby sloužila jako ubytovací, hygienické či podnikatelské zázemí. Obytné a sanitární kontejnery spolehlivě nahradí klasické budovy a pronajmout si je lze i s potřebným vybavením, takže si můžete postavit  kontejnerový  objekt s ložnicemi, kuchyňkou, sprchou a toaletami třeba hned u chřestového pole. Stejně skvěle z nich mohou být kanceláře, zasedací místnost a sklady třeba na velké stavbě, nebo sezónní kavárna, bufet či kantýna. 

Stačí jen říct, co potřebujete, a my navrhneme nejvhodnější řešení. Kontejnery si můžete pronajmout jak plně vybavené, tak prázdné. Mají funkční elektroinstalaci, osvětlení i teplou a studenou vodu, a pokud se je rozhodnete naskládat na sebe do dvou podlaží, dodáme vám i stabilní venkovní schodiště. Okna obytných buněk jsou vybavena venkovními žaluziemi a postaráme si o vhodnou vnitřní teplotu – v létě díky klimatizaci, v zimě díky elektrickým přímotopům. Jsme schopni dodat ke kontejnerům i mobilní oplocení, které může sloužit například jako ochrana dočasného parkoviště, nebo nahradit klasický plot tam, kde se ho nevyplatí stavět. K oplocení je možnost objednat si libovolné množství bran a branek. 

Veškeré pronajímané zařízení dovezeme, zprovozníme a po skončení doby pronájmu i odvezeme. Disponujeme i vhodným jeřábem pro snadnou manipulaci s kontejnery. 

Kontaktujte nás

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10