Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Pohořelice

Osídlení místa, kde dnes leží město Pohořelice, je prokázáno již v 5. století našeho letopočtu. Město samo vzniklo v 13. století na řece Jihlavě.  V současnosti v něm žije kolem 5 tisíc obyvatel. Je vinařskou obcí a obklopuje ho krásná příroda, včetně chráněných území. 

I v malém městě se neustále něco staví, nebo rekonstruuje, místní firmy potřebují rozšiřovat či modifikovat své výrobní, skladovací a administrativní kapacity. Pro dočasné využití se výborně hodí obytné, skladové a sanitární kontejnery, díky kterým se dá vytvořit prostor pro dílny, kanceláře, ale také služby, které ve městě momentálně chybí. 

Kontejnery se jsou různě velké, mají odlišnou vnitřní dispozici a také vybavení od kuchyňské desky se dřezem a vařičem přes mikrovlnnou troubu a ledničku až po toalety, pisoáry, umyvadla a sprchy. Obytné místnosti si je možní objednat buď s kancelářským, nebo běžným nábytkem, včetně postelí a skříní. Kontejner můžete proměnit třeba i v malý obchůdek, ať už se v něm prodávají vstupenky, občerstvení nebo místní produkty přímo od vinařů a farmářů. Obytné kontejnery mají pro větší bezpečnost i pohodlí předokenní žaluzie, dá se v nich topit elektrickými přímotopy a v létě je naopak ochlazují mobilní klimatizace. Stačí jen vybrat, co potřebujete, případně sdělit své představy a dostanete návrh vhodných kontejnerů a vybavení do nich na klíč. 

Zajištěna je jak doprava na místo určení, tak i montáž a zprovoznění kontejnerů, ale také demontáž a odvoz po skončení doby pronájmu. Objednat si lze také mobilní oplocení, které se dodává v podobě jednotlivých plotových polí, příslušenství k nim a také potřebného počtu branek a vrat.  Díky němu je možné oplotit jak staveniště, tak třeba i parkoviště, případně zábory ploch. Pro usměrnění většího počtu osob se zase hodí mobilní zábrany. Dávají se například před pódia na festivalech, vymezují parkovací místa, nebo některé části stavenišť. 

Kontaktujte nás

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10