Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Hustopeče

Město Hustopeče je nazýváno srdcem vinic a mandloní. Je centrem pěstování vinné révy a ovoce a jeho dva mandlové sady jsou středoevropským unikátem. Písemné zmínky dokládají jeho existenci už ve 13. století. Dnes je nejen vinařským, ale také cykloturistickým centrem. Návštěvníky sem lákají i nedaleké Dolní Věstonice, proslulé archeologickými nálezy, a vodní nádrže Nové Mlýny. Žije v něm kolem 6 tisíc obyvatel. 

A právě jako turistické vybavení se skvěle hodí obytné kontejnery různé velikosti a vybavení. Potřebujete zasedací místnost, kanceláře či archiv? Potřebujete na sezónu otevřít bufet třeba přímo na vinici, nebo snad sprchy a toalety do autokempu si na tábořiště? To vše se dá za pomoci kvalitních kontejnerů zařídit. Jsou různě velké a odlišně vybavené,  proto je třeba říct, jaké služby od pronájmu očekáváte, a nechat si poradit nejvhodnější řešení.

Stejně tak z kontejnerů postavíte regulérní administrativní centrum firmy, stánek s prodejem občerstvení třeba na koupališti, nebo u řeky, nebo informační centrum a prodejnu suvenýrů. Využití je skutečně rozmanité a po skončení potřebné doby se jednoduše naloží, odveze a pozemek bude zase prázdný a připravený na další aktivity. 

Ani tak malebnému městu se ale nevyhýbá nutnost zajistit si svůj majetek před zloději a právě pro tento účel jsou výbornou volbou systémy mobilního oplocení, které si rovněž můžete pronajmout. Oplotit si rozestavěný dům je velmi rozumným řešením, ale mobilní plot může vytvořit třeba i zábrany kolem rekonstruované budovy, oddělit místa nějaké havárie až do chvíle, kdy bude opravena, nebo zakrýt třeba místa havárie inženýrských sítí a podobně. Hodí se určitě i kovové zábrany, které známe z akcí, kde se pohybuje velké množství lidí, jako jsou třeba festivaly, sportovní turnaje, nebo divadelní představení v přírodě.  

Kontaktujte nás

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10