Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Ostrava

Kdysi průmyslové srdce republiky je dnes moderním univerzitním centrem se silnou kulturní scénou, které se dynamicky rozvíjí v mnoha směrech. Je třetím největším městem v České republice, ve kterém žije více než 320 tisíc obyvatel. 

Ostrava se za poslední roky velmi změnila a také v současnosti se ve městě hodně staví a rekonstruuje. Každá stavba potřebuje své zázemí a pro malé i velké stavby ho lze vytvořit díky pronajatým obytným, skladovým nebo sanitárním kontejnerům. Dá se z nich i za použití externího kovového schodiště vytvořit i patrový objekt s kancelářemi, zasedací místnost, sklady, kuchyňkou i hygienickým zázemím. 

Obytné kontejnery mají různou dispozici a rozměry, dají se propojovat do větších celků a vybavit potřebným nábytkem i spotřebiči. Obytné kontejnery jsou všechny vysoké 2,82 m a půdorysné rozměry mají 6,058 x 2,438 m, 3 x 2,438 m, 7,334 x 2,438 m nebo dvojitý 6,058 x 4,886 m, který lze ještě dále rozšířit na velký vnitřní prostor. Dodávají se s jednou vnitřní místností, se zádveřím i se zabudovanou toaletou.  Lze si objednat i kontejner s výdejním oknem, který lze využít třeba jako vrátnici, nebo pokladnu. Obytné kontejnery si je možné objednat jak s kancelářským, tak klasickým nábytkem, takže kontejnery mohou sloužit i pro ubytování. Všechny obytné kontejnery mají okna doplněná o předokenní rolety.

Sanitární kontejnery jsou k dispozici s půdorysem 6,058 x 2,438 m, a to ve variantách „umyvárna“ se sprchovými kabinkami a umývacím žlabem, „kombi“ s umyvadly, sprchami, pisoáry a toaletami, „sociální“ s toaletami, pisoáry a umyvadly, „ženy a muži“ s 2 samostatnými vstupy k odděleným toaletám. Menší kontejner s rozměry 3 x 2,438 m je k dispozici ve variantách „kombi“ a „sociální“. V menším i větším rozměru jsou k dispozici také skladové kontejnery s širokými vraty.

Všechny kontejnery s výjimkou skladových jsou vybaveny elektroinstalací a osvětlením, případně také přívodem teplé a studené vody. Teplota se dá v létě regulovat klimatizační jednotkou a v zimě elektrickými přímotopy.  

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10