Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení, Opava

Město Opava má bohatou historii sahající až do 12. století, což dokládá řada významných památek.  Leží severozápadně od Ostravy nedaleko polské hranice a je centrem českého Slezska. Sídlí zde  Slezské zemské muzeum, Slezské divadlo nebo Slezská univerzita. V současnosti zde žije kolem 56 tisíc obyvatel. 

Společenské, kulturní a sportovní akce, které se v Opavě pořádají, potřebují zázemí. A takové lze snadno vytvořit z různých obytných a sanitárních kontejnerů. Díky nim mohou pořadatelé získat kanceláře, pokladny, šatny, prodejní stánky, dočasné kavárny či bufety, umyvárny, toalety a další potřebné prostory. Dá se z nich vybudovat i provizorní ubytování třeba pro brigádníky, nebo je lze využít také jako objekty v různých firmách k nejrůznějším účelům. V současné době jsou aktuální například dočasná zdravotnická zařízení pro odběry vzorků, nebo dočasná pracoviště celníků a policistů na státní hranici. 

Stejné kontejnery se dají použít rovněž jako zařízení staveniště kdekoli je potřeba, nebo pomoc malým podnikatelům, když potřebují více místa pro svou výrobu, služby, nebo obchodní aktivity. Kontejnery mají různé rozměry i vnitřní dispozici. S výjimkou skladových jsou všechny typy vybaveny elektroinstalací, osvětlením a obytné také předokenními žaluziemi na plastových oknech. Jak do obytných, tak do sanitárních lze zavést teplou a studenou vodu. Kontejnery je možné si objednat prázdné, nebo si rovnou objednat i jejich vybavení pro kancelářské i ubytovací využití – stoly, židle, skříně, postele, věšáky, vybavení kuchyněk (vařič, mikrovlnná trouba, chladnička) i kompletní hygienické zázemí – toalety, pisoáry, sprchy, umyvadla, mycí žlaby. Zajímá vás cena pronájmu kontejnerů či mobilního oplocení? Pokud netušíte, co všechno byste si měli objednat, napište, k čemu chcete kontejner využít a dostanete doporučení co všechno si objednat.  

 

Kontaktujte nás

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10