Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Frýdek-Místek

Okresní město Frýdek-Místek leží na soutoku řek Ostravice a Morávka v podhůří Beskyd. Původně dvě samostatná města - moravský Místek založený ve 13. století a o 100 let mladší slezský Frýdek byla spojena v lednu 1943. V obou částech města je množství historických památek a město žije bohatým kulturním i společenským životem. V lednu 2020 zde žilo více než 55 tisíc obyvatel.

Pořadatelé mnoha místních kulturních akcí určitě někdy potřebují na časově omezenou dobu vytvořit příslušné zázemí. Šatny, sanitární zařízení, stánky s občerstvením, bufety, kavárničky, ale také pokladny nebo prostory pro ubytování se v podstatě kompletně zařízené mohou přivézt na místo akce a po jejím skončení zase odvézt. V nabídce jsou různě velké sanitární varianty se sprchami, umyvadly, pisoáry a toaletami a samozřejmě s teplou a studenou tekoucí vodou. V kontejnerech je zabudované osvětlení a také potřebná elektroinstalace. Pronajmout si můžete také nábytek a vybavení kuchyněk, včetně spotřebičů.

Kontejnery jsou různé velikosti s rozličnými dispozicemi a mají také variabilní vybavení. Stejně dobře mohou obytné a sanitární kontejnery sloužit také na turistických základnách, které slouží milovníkům krásných místních hor, v dětských táborech, nebo autokempech. A nejen pro letní sezónu. Výborně mohou sloužit i podnikatelům, pokud potřebují rychle rozšířit firemní kapacity, sklady nebo administrativní zázemí. Kontejnery se mohou spojovat do většího celku a dá se do nich umístit třeba výrobní dílna, školicí či zasedací místnost, kantýna, jídelna a mnoho dalšího. Dají se skládat vedle sebe, ale i na sebe. U dvoupodlažní varianty si je možné pronajmout i venkovní schodiště. 

Nejste si jisti, co objednat? Nechte si poradit nejvhodnější variantu. Kontejnery vám pak přivezeme a uvedeme do provozu na vámi určeném místě. Po skončení pronájmu je odvezeme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10