Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Havířov

Statutární město Havířov leží řece Lučině, asi 11 km jihovýchodně od Ostravy. Historie nejmladšího českého města se začala psát až v roce 1955 a dnes v něm žije více než 71 tisíc obyvatel. I když už se na území města netěží uhlí, stále je průmyslovým centrem, kde díky průmyslovým zónám vznikají stále nové firmy. 

A právě ty, ale také živnostníci a další podnikatelé potřebují někdy rychle vyřešit nedostatek prostoru ve svých provozovnách. Pokud rozšiřujete své výrobní, administrativní či obchodní prostory a potřebujete se na určitý čas přesunout jinam, aniž byste zastavili svou podnikatelskou činnost, je pro vás ideálním řešením pronájem kvalitních kontejnerů. Obytné, sanitární a skladovací kontejnery lze různě kombinovat, dají se skládat na sebe i vedle sebe a můžete si tak postavit z kontejnerů úplně nový objekt s kancelářemi, zasedacími místnostmi, případně dílnami, sklady, kuchyňkou i hygienickým zázemím. Pronajmout se dá i externí kovové schodiště. Další výhodou je, že kontejnery se dají začít okamžitě používat. A ve chvíli, kdy je nebudete potřebovat, tak pronájem jednoduše ukončíte a kontejnery vrátíte. 

Jednotlivé nabízené kontejnery mají různou vnitřní dispozici a půdorysné rozměry, ale všechny jsou vysoké 2,82 m. U obytných kontejnerů jsou půdorysné rozměry 6,058 x 2,438 m, 3 x 2,438 m, 7,334 x 2,438 m. Existuje také dvojitý kontejnery s rozměry 6,058 x 4,886 m. Navíc ho lze o další kontejnery rozšířit na poměrně velkou místnost. Dodávají se s jednou vnitřní místností, případně se zádveřím nebo s vestavěnou toaletou.  Také sanitární kontejnery jsou variabilní, takže si zákazník může podle svých potřeb vybrat dělené toalety, kontejner kombinující toalety a umývárnu, nebo jen samostatnou umývárnu se sprchami. Obytné i sanitární kontejnery jsou vlastně klasické obytné místnosti s osvětlením a potřebnou elektroinstalací. S kontejnery si můžete pronajmout také nábytek a další vybavení

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10