Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Krnov

Město Krnov leží na soutoku řek Opavy a Opavice přímo na hranici s Polskem v podhůří Nízkého Jeseníku. V Krnově žije kolem 23 tisíc obyvatel. Město už je desítky let spojeno s výrobou Kofoly a dalších nealkoholických nápojů. Po ničivých povodních z roku 1997 bylo zrekonstruováno s důrazem na životní prostředí a hlavně veřejnou zeleň. 

Výstavba a rekonstrukce s sebou nese přítomnost stavenišť, která se neobejdou bez dostatečného zázemí. Protože se jedná o dočasné objekty, vyplatí se na malé i větší stavby pronajmout kvalitní kontejnery. Ty mohou sloužit jako kancelář stavbyvedoucího a dalších stavebníků, ale i jako kanceláře, hygienické zázemí, kuchyňka a další potřebné místnosti. Díky kontejnerům lze vybavit libovolně velké staveniště. Dokonce je v nabídce i kontejner s výdejním oknem, který může sloužit jako vrátnice. 

Obytné kontejnery se dodávají buď jako jedna místnost s přímým vstupem, ve verzi se zádveřím a oddělenou místností, nebo se zádveřím a vestavěnou toaletou.  Jsou buď jednoduché, nebo dvojité, případně se dají propojovat do ještě větších celků, například jako zasedací či školicí místnost. Na stavbách je potřeba také hygienické zařízení, což lze zajistit za použití různých typů sanitárních kontejnerů (oddělené toalety pro ženy a muže, umývárna s mycím žlabem a sprchami, nebo kombinovaný kontejner s WC, umyvadly a sprchami. Příruční sklad může nahradit skladovací kontejner s širokým vstupem. 

Všechny kontejnery jsou vysoké 2,82 m, ale mají různé půdorysné rozměry. Obytné a sanitární kontejnery jsou vybaveny vestavěným osvětlením, elektroinstalací a plastovými okny s venkovními žaluziemi. Vstupní dveře jsou pozinkované. Obytné kontejnery si lze objednat i s kancelářským nebo dalším nábytkem. V nabídce jsou stoly, židle, skříně, postele) a vybavením kuchyňky (varná deska, mikrovlnná trouba, chladnička, kuchyňské skříňky). 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10