Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Třinec

Statutární město Třinec leží 32 km jihovýchodně od Ostravy na řece Olši. Jeho historie sahá až do 15. století, ale nejznámější je zřejmě díky Třineckým železárnám, jedné z největších průmyslových firem v celém regionu. Na Třinecké železárny jsou významně navázány i další firmy ve městě. Z 35 tisíc obyvatel Třince se necelá pětina hlásí k polské národnosti.  

Nejen velké firmy, ale i menší společnosti a živnostníci v Třinci podnikají. A právě takové společnosti mohou někdy potřebovat rychlé rozšíření své výrobní, servisní či obchodní kapacity. Velmi praktickým, pohodlným a hlavně rychlým řešením takového problému je pronájem obytných a skladových kontejnerů. Takové kontejnery mohou sloužit jako kanceláře, dílny, zasedací místnosti, ale také kuchyňky, jídelny, kantýny nebo sezónní bufety. Speciální obytné kontejnery s prodejním oknem je možné využít jako pokladny třeba na koupališti, vrátnice, nebo jako prodejní stánky. V případě potřeby může obytný kontejner sloužit i jako ubytovna pro brigádníky nebo sezónní dělníky. Závisí jen na jeho vybavení a také to si je možné pronajmout (kancelářský i klasický nábytek, vybavení kuchyňky včetně spotřebičů). 

Pokud je potřeba větší hygienické zázemí, lze si pronajmout i speciální sanitární kontejnery, které jsou k dispozici v několika variantách a lze díky nim získat umývárny se sprchami i toalety s klasickými porcelánovými toaletami a pisoáry. Obytné a sanitární kontejnery jsou k dispozici v několika velikostech, všechny s výškou 282 centimetrů. Jsou vybaveny vestavěným osvětlením a elektroinstalací a plastová okna mají venkovní žaluzie, které zajistí i potřebné soukromí. Kontejnery je možné skládat vedle sebe, ale i na sebe. V takovém případě je možné si přiobjednat také venkovní kovové schodiště. Pokud si nejste jisti, co vše objednat, nechte si vhodnou kombinaci kontejnerů navrhnout přímo dodavatelem. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10