Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Kladno

Statutární město Kladno leží asi 20 km severozápadně od Prahy. Je největším středočeským městem a žije v něm více než 69 tisíc obyvatel. Až do roku 2002 se zde těžilo černé uhlí a město bylo silně provázáno také s výrobou oceli. Slavná ocelárna Poldi se rozpadla na několik nástupnických firem. I když je zde i nadále silná průmyslová výroba, současnost města je spjata s  ekologií a rozvojem města jako příjemné lokality pro život. 

Kladno je rovněž městem mnoha škol od mateřských až po vysoké a koná se zde také řada kulturních a sportovních akcí. A právě na velkých veřejných událostech najdou skvělé uplatnění mobilní prvky, které si pořadatelé mohou snadno pronajmout.  Na koncertech, sportovních závodech a dalších akcích s velkým množstvím lidí je často potřeba nasměrovat lidský tok do určitých koridorů. Na to se hodí nízké oplocení neboli zábrany. To se dá kombinovat i se systémem klasických plotových panelů a branek, z nichž jde vybudovat oplocení menších i velkých uzavřených areálů, parkovišť, ale třeba i stavenišť. Pořadatelé akcí, kde se platí vstupné, si mohou pronajmout také menší obytné kontejnery s prodejním oknem, které mohou sloužit jako pokladny. Větší obytné kontejnery se používají jako pořadatelská základna (kanceláře produkce, šatny, případně i provizorní ubytování) a v sanitární variantě také jako hygienické zázemí. Sanitární kontejnery jsou k dispozici jako dělené toalety pro muže a ženy, či umývárny, vše s běžným porcelánovým sanitárním vybavením (mísy, pisoáry, umyvadla). V rozlehlejších prostorech se uplatní také klasické mobilní toalety s umyvadlem na mytí rukou. 

Obytné kontejnery se mohou proměnit i v sezónní bistra, obchůdky, kavárničky, nebo celý rok sloužit jako rychlá možnost jak rozšířit kancelářské nebo výrobní prostory. Dodávají se v několika různých velikostech a s různou vnitřní dispozicí, přičemž z nich lze vytvořit i větší místnosti, nebo za pár hodin vybudovat celý kontejnerový dům. 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10