Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Vyškov

Okresní město Vyškov leží na severovýchodě Jihomoravského kraje, prochází jím 17. poledník. Ve Vyškově žije kolem 22 tisíc obyvatel.  Jeho doložená historie sahá až do 12. století. Pro současný život města bylo velmi důležité jeho napojení na dálnici D1. Dobrá dopravní dostupnost a vstřícná politika místní radnice do Vyškova přilákala nové investory a díky průmyslovým zónám tak nabízí dostatek pracovních příležitostí lidem nejen z Vyškova, ale i jeho okolí. Významně město ovlivňuje také vojenská posádka, která zde sídlí už od roku 1936, a také vojenské školství, které do města láká české i zahraniční zájemce o studium a armádní experty. 

Ekonomické aktivity stejně jako akce pořádané armádou potřebují někdy vymezení určitého prostoru, provizorní ochranu objektů či nasměrování osob do nějakého místa. Právě pro takové příležitosti je ideálním řešením mobilní plot. Přímo pro Vyškov i jeho okolí nabízíme pronájem mobilního oplocení například na ohraničení stavenišť, záborů plochy pro kulturní, společenské nebo sportovní akce, a jakékoli další aktivity, kde je třeba umístit nějaké zábrany. Naše mobilní ploty jsou díky jednoduchému systému panelů, branek a dalšího příslušenství velmi variabilní a lze je snadno nainstalovat téměř kamkoliv. Kromě mobilních plotů máme k pronájmu také nízké oplocení, které se skvěle hodí vytváření uliček tam, kde lze očekávat velké množství lidí, jejichž pohyb je třeba nějak regulovat. Vedle vlastního dodání systémů mobilního oplocení na dohodnutou dobu pronájmu jsme schopni vhodné prvky také sami navrhnout a vše dovézt a smontovat dle přání zákazníka. 

V nabídce máme také kontejnery k pronájmu, které mohou sloužit jako prostory pro sklady, kanceláře, hygienické zázemí, ale i ubytování. Klientům ve Vyškově tak mohou sloužit nejen jako zařízení staveniště, ale také pro sezónní aktivity, jako jsou bistra či kavárničky například v kempech, ale i při potřebě rychlého rozšíření skladové či výrobní kapacity. Jejich výhodou je široká variabilita a flexibilnost kontejnerů, rychlost montáže, snadná dostupnost a také časové omezení, kdy objekt slouží jen po dobu, kdy ho firma či jednotlivec skutečně potřebuje. Pak si ho zase odvezeme a pozemek bude opět prázdný. Také výběr vhodných kontejnerů klientům doporučíme přímo na míru od jednoho po větší množství, a to včetně vhodného vybavení. 

Kontaktujte nás 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10