Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Kladruby

Město Kladruby leží 30 km západně od Plzně na řece Úhlavce. V současnosti se jedná o poklidné městečko, ale ve středověku patřilo k velmi významným sídlům, zejména díky benediktýnskému klášteru. Ten byl založen už v roce  1115 Vladislavem I a tento vladař je přímo v klášteře také pochován. Dominantou města je původně pozdně románská bazilika Nanebevzetí Panny Marie, jejíž současná podoba je dílem Jana Blažeje Santiniho – Aichela. Klášter patří k nejnavštěvovanějším památkám na západě Čech.

Turistický ruch a také pořádané kulturní akce si někdy žádají rychlé zvýšení kapacity místních služeb. Zdaleka ne na všechny účely lze použít prostory historické památky, ale novou provozovnu, nebo zázemí pro podnikání na časově omezenou dobu je možné získat díky pronájmu kvalitně vyrobených obytných nebo sanitárních kontejnerů. Obytný kontejner se může stát třeba kanceláří, zasedací místností, malým bistrem, kavárničkou – čímkoli, co potřebujete. 

Hygienické zázemí pro velké akce lze vytvořit díky sanitárním kontejnerům s klasickým porcelánovým vybavením. Sanitární kontejnery mohou být dodány ve formě dělených toalet pro dámy a pány, jako sprchy s umývacím korytem, nebo jako kombinovaný kontejner s toaletami a sprchami. Obytné i sanitární kontejnery mají vestavěná světla a elektroinstalaci, v obytných jsou navíc plastová okna vybavena doplněna o předokenní žaluzie pro větší soukromí. Topení zajišťují elektrické přímotopy, ale v létě je kontejner naopak možné ochladit za pomoci mobilní klimatizační jednotky.  Oba typy kontejnerů může doplnit ještě třetí – skladový. Je stejně vysoký, tedy 282 cm, ale má široký vstup, takže do něj lze umístit i větší předměty. 

Hodit se může také systém mobilního oplocení, či nízké oplocení jako zábrany. Veškeré mobilní vybavení vám navrhneme na míru dle vašich potřeb, dovezeme, zprovozníme a po skončení pronájmu odvezeme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10