Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Praha

Hlavní město Praha je nejen geografickým, ale také ekonomickým centrem České republiky. Mohutně se zde staví, sídlí zde nejen české centrály nadnárodních firem, ale také řada centrálních úřadů a institucí, vznikají zde tisíce živností a firem každý rok. A konají se zde také významné kulturní a sportovní akce.  Více než 1,3 mil. obyvatel činí z Prahy základní bod pro jakékoli podnikání, a to jak na regionální, tak i celorepublikové úrovni. 

Živnostníci, malé i větší firmy, ale i pořadatelé nejrůznějších akcí potřebují někdy rychle získat nové prostory, které by mohli začít okamžitě používat.  Odpovědí na takové potřeby jsou kvalitní pevné obytné kontejnery. Ty si stačí objednat a mohou začít okamžitě sloužit jako kanceláře, zasedací místnosti, dílny, ale také kantýny, bistra, obchody… Záleží jen na vnitřním uspořádání a vybavení.  Obytné kontejnery se dodávají v různých velikostech, ve variantách s jedinou místností, se zádveřím nebo se zádveřím a toaletou. Mohou být vybaveny kancelářským či dalším nábytkem, nebo kuchyňkou včetně přístrojů (chladnička, vařič, dřez) a elektroinstalací, osvětlením a plastovými okny s venkovními žaluziemi. Dají se používat celoročně, protože k vytápění slouží elektrické přímotopy, naopak ochladit je může mobilní klimatizační jednotka. Menší typ obytného kontejneru s prodejním oknem se skvěle hodí jako vrátnice, pokladna, nebo stánek s občerstvením či zmrzlinou.

Obytné kontejnery se dají kombinovat dohromady s kontejnery sanitárními, které jsou stejně vysoké (282 cm). Můžete si tak postavit celou kontejnerovou budovu, a to i dvoupodlažní díky pronájmu venkovního kovového schodiště. Sanitární kontejnery jsou vybaveny dle potřeb klienta jako dělené toalety pro muže a ženy, jako umývárny či sprchy, případně kombinují veškeré hygienické zázemí v jednom kontejneru. Stejně jako obytné kontejnery s kuchyňským koutem tak i sanitární kontejnery jsou vybaveny přívodem teplé a studené vody. V rozsáhlých areálech je lze ještě doplnit o mobilní toalety. Pronajmout lze i mobilní oplocení. Vhodnou kombinaci prvků vám doporučíme, dovezeme a uvedeme do provozu.

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10