Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Valašské Meziříčí

Město Valašské Meziříčí leží na soutoku řek Rožnovská Bečva a Vsetínská Bečva. Vžitý je také jeho zkrácený název Valmez.  Historie města sahá až do 13. století a střed města je městskou památkovou zónou. Blízké Beskydy, krásná okolní příroda, valašské zvyky a tradice, ale i historické památky a kulturní akce jsou magnetem pro tisíce návštěvníků. Město je zároveň významným průmyslovým centrem. Aktuálně v něm žije více než 22 tisíc obyvatel. 

Také ve Valmezu se neustále něco staví, nebo opravuje. Pokud potřebujete zařídit potřebné zázemí na staveništi, otevřít sezónní ubytování, občerstvení, obchod či další služby, můžete si pronajmout kvalitní a vším potřebným vybavené kontejnery.  Sanitární, obytné nebo skladové kontejnery umí rychle a efektivně doplnit chybějící místo bez toho, abyste museli kupovat nebo stavět nový objekt. Promyslete si, jaké činnosti a s kolika lidmi potřebujete do kontejnerů umístit a my vám navrhneme, jaké typy kontejnerů se pro vás budou nejvíce hodit. Objednat si u nás můžete i vnitřní vybavení – od kanceláře přes kuchyňku, ložnici, sklad až po sprchu a toalety – s našimi kontejnery si zajistíte jakoukoli variantu uspořádání kontejnerů. 

Jsou stejně vysoké, můžete je poskládat vedle sebe i na sebe a případně doplnit i o venkovní schodiště. Ve všech kontejnerech je osvětlení a elektrické zásuvky, v kuchyňkách, na toaletách a ve sprchách teče teplá a studená voda. Zatopit v nich si můžete elektrickým přímotopem, v letních měsících je ochladit mobilní klimatizací. Na velkých stavbách či vzdálenějších pracovištích pro méně osob se uplatní rovněž mobilní toalety

Pro oplocení firemního areálu, parkoviště, nebo třeba dočasného kempu si lze objednat také mobilní oplocení, včetně branek. Také oplocení vám dovezeme a namontujeme tam, kde ho potřebujete. Na rozdělení venkovního prostoru do více ploch, nebo třeba oplocení stánků se hodí kovové zábrany.

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10