Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení České Budějovice

Krajské město České Budějovice je centrem Jižních Čech. Bylo založeno v roce 1265 a leží na soutoku řek Vltava a Malše, asi 140 km jižně od Prahy. Město je sídlem mnoha významných firem a v posledních letech výrazně mění svou podobu, zejména díky množství velkých dopravních staveb a výstavbě nových obytných čtvrtí. Žije zde necelých 95 tisíc obyvatel.

Malé i velké stavby potřebují mít zařízená staveniště. A protože se jedná o dočasné záležitosti, nejjednodušší cestou je pronajmout si mobilní oplocení, mobilní toalety a zázemí pro pracovníky a vedení stavby ve formě obytných, sanitárních a případně i skladových kontejnerů. Obytné kontejnery mají variabilní vnitřní dispozici a jedná se tak buď o jedinou místnost, nebo mají zádveří, případně i zabudovanou toaletu. Kontejnery jsou vysoké 282 cm, ale mají různě velký půdorys. Dají se skládat vedle sebe nebo na sebe jednoduše jako kostky stavebnice. Obě podlaží se dají propojit vnějším kovovým schodiště, které lze rovněž pronajmout. Sanitární kontejnery mohou sloužit jako toalety, ale jsou i verze se sprchami a mycím korytem. Kontejnery mají vestavěné osvětlení a elektroinstalaci, sanitární či obytné kontejnery s kuchyňkou také přívod teplé a studené vody.

Některá staveniště jsou velmi rozsáhlá a tak přímo na stavbě lze rozmístit také plastové mobilní toalety. Součástí pronájmu je také zajištění jejich provozu, včetně dezinfekce a pravidelného servisu. Fekální tanky lze v případě dlouhodobého pronájmu zakopat také do země a k mobilnímu WC lze přiobjednat schůdky. Mobilní toalety se dodávají jak s umyvadlem, tak bez něj. Staveniště musí být také oploceno, a to jak pro bezpečnost kolemjdoucí, tak jako ochrana stavebního materiálu a vybavení před odcizením. To zajistí systém mobilního oplocení, včetně bran a příslušenství. Pro velká staveniště je možné použít i speciální menší kontejner s prodejním oknem jako vrátnici. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10