Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Tábor

Okresní město Tábor patří k nejpůvabnějším městům na jihu Čech. Leží zhruba v polovině cesty mezi Prahou a Českými Budějovicemi na řece Lužnici. I když je historie osídlení na místě dnešního Tábora ještě starší, vlastní město bylo založeno roku 1420 husity. Centrum města je skvěle zachováno a je památkově chráněno. Je centrem turistického ruchu a v současnosti zde žije více než 34 tisíc obyvatel. 

V Táboře se koná velké množství kulturních a sportovních akcí, včetně mistrovství světa či světových pohárů v cyklokrosu. A právě při těchto akcích je potřeba větší počet nízkých kovových zábran na vymezení trati, nebo nasměrování diváků do určitých koridorů. Uplatní se tak i na festivalech a dalších kulturních akcích. Zábrany si je možné pronajmout jen na dobu konání akce. 

Pořadatelé velkých akcí si mohou pronajmout i další mobilní prvky. Systém mobilního oplocení, včetně vstupních bran, ohradí místo konání akce. Menší obytné kontejnery s prodejním oknem se zase výborně hodí jako pokladny, místa prodeje vstupenek či suvenýrů, případně i jako stánky s rychlým občerstvením. Větší obytné kontejnery mohou sloužit jako šatny, kanceláře pořádajícího týmu, tiskové středisko, ale také jako dočasná kavárna, bistro, nebo dokonce i ubytovna. Dodávají se dle přání klienta buď prázdné, nebo s nábytkem a dalším vnitřním vybavením.

Jako toalety pro diváky i účinkující či sportovce se používají sanitární kontejnery, dělené na WC pro muže a ženy. V jiné verzi kontejneru jsou umývárny a sprchy.  Sanitární kontejnery jsou samozřejmě vybaveny tekoucí teplou a studenou vodou. Stejně jako obytné kontejnery mají vestavěné elektrorozvody a osvětlení. Ve velkých rozlehlých areálech se mohou použít také klasické plastové mobilní toalety s umyvadlem na mytí rukou. 

Nejvhodnější prvky mobilního vybavení vám navrhneme, dovezeme a připravíme k provozu. Po skončení pronájmu vše opět odvezeme. 

 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10