Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Teplice

Statutární a hlavně lázeňské město Teplice leží 15 km západně od Ústí nad Labem v kotlině mezi Krušnými horami a Českým středohořím. Místo bylo osídleno už v pravěku, ale jeho hlavní rozvoj přinesl až objev termálních pramenů. Podle některých zdrojů to bylo už v 8. století a od středověku už je město spojeno s lázeňstvím. Do lázní jezdí hosté z mnoha zemí světa. V Teplicích aktuálně žije necelých 50 tisíc obyvatel. 

Teplice je také město sportu, funguje zde několik desítek sportovních klubů a koná se zde řada sportovních akcí. Při jejich organizaci je často zapotřebí vytvořit soutěžní trati, nebo startovní koridory. Pro jejich vytyčení se skvěle hodí nízké oplocení, tzv. kovové zábrany, které si lze pronajmout. Stejně si můžete pronajmout také vyšší mobilní oplocení, včetně branky, třeba pro oplocení parkoviště, staveniště nebo jiné dočasné ohraničení pozemku. 

Jako zařízení staveniště, ale také při potřebě rozšíření firemních prostor o nové kanceláře, provozní prostory, místo pro občerstvení nebo dokonce ubytování se výborně hodí obytné kontejnery. Jsou okamžitě připravené k používání, stačí mít k dispozici vhodný pozemek.  Obytné kontejnery jsou k dispozici v několika variantách – s přímým vstupem do místnosti, se zádveřím, případně i se zabudovanou toaletou. Obytné kontejnery mají pozinkované dveře a plastová okna s předokenními žaluziemi. Speciální kontejner s prodejním oknem se hodí jako pokladna na hromadných akcích, vrátnice, případně stánek s občerstvením či zmrzlinou. Sanitární kontejnery zase slouží jako toalety, sprchy nebo umývárny. Jsou stejně vysoké jako kontejnery obytné, takže se dají skládat do jednoho celku jak vedle sebe, tak i nad sebe. U patrového objektu se obě podlaží propojí kovovým schodištěm vně budovy, které si lze rovněž pronajmout. 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10